Al Bano i Romina Power

15 maja, godz. 18:00

otwarcie bram: godz. 17:00

Jeden z najsłynniejszych włoskich duetów – Al Bano i Romina Power – przyjeżdża do Krakowa! W niedzielę (15 maja) w TAURON Arenie Kraków zabrzmią takie przeboje jak: „Felicita”, „Sempre sempre”, „Liberta, Sharzan” czy „Nostalgia Canaglia”. Artystom towarzyszyć będzie znakomita Orkiestra OBLIGATO, którą poprowadzą Alterisio Paoletti i Jerzy Sobeńko. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna Violin&Piano.

Po przeszło dwudziestoletniej nieobecności Al Bano i Romina Power powraca na scenę święcąc tryumfy zarówno w Europie jak i w Ameryce. Mimo upływu lat nadal wspaniale śpiewają, wzbudzając ogromny zachwyt publiczności.

Koncert, który odbędzie się w TAURON Arenie Kraków z pewnością będzie wyjątkowym przeżyciem dla wszystkich fanów włoskiej piosenki i nie tylko. Będzie to jedyny występ włoskiego duetu w Polsce. W programie koncertu znajdą się największe przeboje Al Bano i Rominy Power takie jak: „Felicita”, „Sempre sempre”, „Liberta, Sharzan” czy „Nostalgia Canaglia”, a także nowe utwory. To będzie wspaniały wieczór, pełen niezapomnianych wrażeń!

Warto wiedzieć

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna Violin&Piano. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.vandp.eu.

Koncert rozpocznie się 15 maja (niedziela) o godz. 18:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 17:00. Planowana godzina zakończenia koncertu: 22:00.

Bilety/ kasy:

Informacje o biletach są dostępne na stronie: www.eventim.pl

15 maja (niedziela) kasa nr 1 (Organizatora) będzie otwarta od godz. 14:00; kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 16:00 do rozpoczęcia koncertu.

Do dyspozycji gości będą szatnia na poziomie A (płatna 2 zł)

Parking:

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł. 15 maja (niedziela) parking zostanie otwarty o godz. 16:00.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom koncertu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”; „Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II); „TAURON Arena Kraków NŻ”.

UWAGA! W związku z kolejnym etapem prac torowych na rondzie Kocmyrzowskim im. ks. Gorzelanego w dniach 14-15 maja (sobota – niedziela) zostanie wyłączony ruch tramwajowy na odcinku od Ronda Czyżyńskiego do Ronda Kocmyrzowskiego. Informacje o zmianach w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie w tych dniach są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

UWAGA! 15 maja w Krakowie odbędzie się 15. PZU Cracovia Maraton w związku z tym do godz. 16:00 w całym mieście będą obowiązywać liczne zmiany w organizacji ruchu i w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie. Trasa maratonu biegnie m.in. ul. S. Lema przy TAURON Arenie Kraków. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.kmkrakow.pl

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata