Alicia KeysThe World Tour

Niedziela 26.06 18:00
ZMIANA TERMINU Z 24.06.2021 NA 26 CZERWCA 2022

Alicia Keys

Support: Lous and the Yakuza

26 czerwca 2022 r.

TAURON Arena Kraków

Już 26 czerwca Alicia Keys wystąpi w TAURON Arenie Kraków w ramach światowej strasy The Alicia + Keys World Tour. Jako gość specjalny tego wieczoru zaprezentuje się belgijsko-kongijska artystka oraz aktywistka Lous and the Yakuza. Takiego show nie można przegapić!

15-krotna laureatka Grammy i znana na całym świecie ikona muzyki, Alicia Keys wykona swoje największe utwory z ponad 20-letniej kariery muzycznej oraz piosenki z nowego albumu „KEYS”, który ukazał się pod koniec ubiegłego roku.

Artystka tak opowiada o „KEYS”: „To mój ulubiony projekt do tej pory! To droga, którą podążam i to ja prowadzę. Uwielbiam obie wersje – są jak sobota i niedziela. Pokochacie tę muzykę!”. Na 26-utworowym podwójnym albumie gościnnie wystąpili Khalid i Lucky Daye w „Come For Me (Unlocked)”, Lil Wayne w „Nat King Cole (Unlocked)”, Brandi Carlile w „Paper Flowers (Originals)”, Pusha T w „Plentiful (Originals)” i Swae Lee w „LALA (Unlocked)”.

 

***

Uwaga! Organizator poinformował o nowej dacie koncertu. 

„Koncert Alicii Keys zaplanowany na 24 czerwca 2021 roku w TAURON Arenie Kraków został przełożony na 26 czerwca 2022 roku. 

Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.”

https://www.facebook.com/events/1035000060195091

***

Informacje o biletach: LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Alicia Keys to kobieta renesansu – piętnastokrotna zdobywczyni nagrody GRAMMY – artystka/autorka tekstów/kompozytorka/producentka, uznana aktorka, autorka „New York Times” z najlepszymi wynikami sprzedażowymi, filmowo/telewizyjno/Broadwayowa producentka i potężny głos w świecie aktywizmu. Od premiery swojego debiutanckiego albumu „Songs in A Minor” sprzedała ponad 65 milionów płyt na całym świecie i stworzyła doskonały repertuar hitów i osiągnięć. Siódmy album studyjny Keys, ALICIA, ukazał się w 2020 roku.

Strefa Biznes

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Weronika Plata

Strefa Biznes

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska