Alvaro SolerNOWY TERMIN

Wtorek 20.09 18:00
ZMIANA TERMINU WYDARZENIA Z 18.03.2022 NA 20.09.2022

UWAGA!

Komunikat organizatora dotyczący koncertu:

„Koncert Alvaro Solera w Krakowie zostaje przełożony. Nowa data to 20 września 2022 r. Wszystkie bilety zachowują ważność na nowe daty”.

***

Alvaro Soler w TAURON Arena Kraków! Autor hitów „Sofia”, „La Cintura” czy „El Mismo Sol”, który podbił polskie notowania przebojów, wystąpi w Krakowie 20 września 2022.

Sukces, jaki Alvaro Soler odniósł w ostatnich latach można spokojnie nazwać sensacją. Hiszpańsko-niemiecki muzyk w mgnieniu oka zdobył serca w całej Europie i Ameryce Południowej, podbijając sceny i notowania na całym świecie. W zaledwie cztery lata mówiący w sześciu językach 30-latek otrzymał ponad 80 złotych i platynowych nagród, sprzedał ponad 2 miliony albumów, zagrał z Jennifer Lopez i został trenerem we włoskim „X-Factor”. To wiele przeżyć i powód, dla którego Alvaro Soler w 2020 postawił na wyciszenie. Rok bez ciągłych podróży, 365 dni pisania nowych utworów.

„MAGIA” została właściwie zainspirowana przez fanów: „Ostatniego lata otrzymałem wiele próśb: ‘Rok jest taki ciężki, dlaczego czegoś nie wypuścisz?’ To oni przypomnieli mi o powodach, dla których tworzę muzykę. Pisanie dla nich nowych utworów było świetną zabawą, czułem ciągłą chęć tańczenia podczas tego procesu. Jeśli piosenka to robi to wiesz, że jest w tym coś słusznego ” – mówi artysta. „MAGIA” to pierwszy singiel po przerwie, a na lato tego roku zaplanowany jest album o tym samym tytule.

Organizatorem wydarzenia jest Alter Art www.alterart.pl

 

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Weronika Plata

Strefa VIP

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska