Psi Patrol LiveWielka Piracka Przygoda

Psi Patrol Live! powraca do Krakowa z nową produkcją!

Psi Patrol® Live “Wielka piracka przygoda” zawita w dniach 22-24 listopada 2024 r.  do TAURON Areny Kraków.

Alter Art Show, Paramount Global’s i VStar Entertainment Group z radością prezentują Psi Patrol® Live! „Wielka piracka przygoda” – produkcję pełną akcji i muzyki, opartą na słynnym animowanym serialu dla dzieci Psi Patrol, produkowanym przez Spin Master Entertainment i emitowanym na Nickelodeon. Widzowie zobaczą Rydera i jego pieski wyruszających w piracką przygodę w poszukiwaniu ukrytego skarbu. Po wielkim sukcesie przedstawienia Psi Patrol Live! „Wielki wyścig”, który w 2022 roku zgromadziło niemal 100 000 widzów w największych polskich miastach, nadszedł czas na zupełnie nowe show!

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy zaprezentować Psi Patrol Live! ‘Wielką piracką przygodę’ publiczności w Polsce”, powiedziała Rachel Karpf, Wiceprezes w Paramount.

„Te postacie są uwielbiane na całym świecie, a my nie możemy się doczekać, aby dzieci i rodziny tworzyły niesamowite wspomnienia, śpiewając i tańcząc podczas tej oryginalnej produkcji muzycznej.”

Dołącz do Rydera i jego zespołu podczas pirackiej przygody w poszukiwaniu ukrytego skarbu. Nie przegap tej PSIastycznej okazji, aby zobaczyć ulubione pieski w unikalnym przedstawieniu w języku polskim.

Opis:

W Psi Patrol® Live! “Wielka piracka przygoda”, burmistrzyni Goodway starannie przygotowuje Zatokę Przygód na Dzień Pirata. Kiedy Kapitan Turbot wpada do ciemnej, tajemniczej jaskini, na ratunek rusza Psi Patrol! Chase, Marshall, Rubble, Skye, Rocky i Zuma pomagają kapitanowi i odkrywają zagadkową mapę do pirackiego skarbu, która staje się początkiem epickiej przygody. Sytuacja się komplikuje, gdy burmistrz Humdinger próbuje jako pierwszy zdobyć skarb dla Mglistej Osady. Szczeniaki będą potrzebowały wszystkich łap na pokładzie, łącznie z pomocą najnowszego psiaka, który usłyszy każdy dźwięk… Trackera! Dzięki pracy zespołowej, heroicznym zdolnościom ratunkowym i doświadczeniu w rozwiązywaniu problemów, pieski łapią wiatr w żagle! Żadne zadanie nie jest za duże, a żaden piesek za mały!

Od czasu debiutu w 2016 roku, PAW Patrol® Live! obejrzało już ponad 5,5 miliona widzów z ponad 40 krajów. To interaktywne przedstawienie w broadwayowskim stylu angażuje publiczność i pozwala reagować w czasie rzeczywistym na sceniczną akcję. Dajcie się wciągnąć w taniec Pirackie Boogie, pomóżcie pieskom podążać za mapą do skarbu i rozwiązywać zagadki napotkane podczas misji!

WARTO WIEDZIEĆ

Organizatorem wydarzenia jest Alter Art Show – https://alterartshow.pl/

Informacje o wydarzeniu są dostępne TUTAJ

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

HARMONOGRAM PRZEDSTAWIEŃ:

22 listopada (piątek)

godz. 17:00

23 listopada (sobota)

Przedstawienie nr 1 – godz. 10:00

Przedstawienie nr 2 – godz. 13:30

Przedstawienie nr 3 – godz. 17:00

24 listopada (niedziela)

Przedstawienie nr 1 – godz. 10:00

Przedstawienie nr 2 – godz. 13:30

Przedstawienie nr 3 – godz. 17:00

BILETY

 Informacje o biletach są dostępne TUTAJ

Ceny biletów:

Kategoria 1: 249zł + 5% opłaty serwisowej

Kategoria 2: 195zł + 5% opłaty serwisowej

Kategoria 3: 159zł + 5% opłaty serwisowej

Kategoria 4: 125zł + 5% opłaty serwisowej

Kategoria 5: 99zł + 5% opłaty serwisowej

***

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil, Disney On Ice oraz Monster Jam. Szczegóły na: www.alterartshow.pl 

VStar Entertainment Group to wiodąca firma rozrywkowa i producent niezapomnianych przeżyć na żywo dla widzów w USA i na całym świecie. Mając prawie 40-letnie doświadczenie we wszystkich aspektach produkcji i zarządzania wydarzeniami, VStar dostarcza gotowe rozwiązania dla pokazów teatralnych, interaktywnych wystaw i aktywacji marek. VStar tworzy również zabawki i kostiumy, scenografie na dużą skalę, dekoracje i instalacje 3D. Szczegóły na www.vstarentertainment.com.

Paramount Global’s to lider w dziedzinie rozrywki dla dzieci, którego zróżnicowana, globalna działalność obejmuje programy i produkcję telewizyjną w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, a także produkty konsumenckie, cyfrowe, wydawnictwa i filmy fabularne. Więcej informacji na  www.nickpress.com.

Nickelodeon – mający już 44 lata, jest wiodącą marką rozrywkową dla dzieci. Zbudował zróżnicowaną, globalną firmę, stawiając dzieci na pierwszym miejscu we wszystkim, co robi. Marka obejmuje programy i produkcję telewizyjną w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, a także produkty konsumenckie, doświadczenia cyfrowe i lokalizacyjne, publikacje i filmy fabularne. Więcej informacji i grafik jest dostępnych na stronie: http://www.nickpress.com. Nickelodeon jest częścią globalnego portfolio marek rozrywki multimedialnej Paramount (Nasdaq: PARA, PARAA).

Spin Master Corp. Spin Master Corp. (TSX:TOY) to wiodąca światowa firma zajmująca się rozrywką dla dzieci, tworząca wyjątkowe doświadczenia związane z zabawą za pośrednictwem trzech centrów kreatywnych: zabawek, rozrywki i gier cyfrowych. Z dystrybucją w ponad 100 krajach, Spin Master jest najbardziej znany z nagradzanych marek jak PAW Patrol®, Bakugan®, Kinetic Sand®, Air Hogs®, Hatchimals®, Rubik’s Cube® i GUND®, jest także globalnym licencjodawcą zabawek dla innych popularnych marek. Spin Master Entertainment tworzy i produkuje fascynujący, wieloplatformowy content we własnym studiu. Współpracuje też z twórcami zewnętrznymi, włączając franczyzę dla przedszkolaków Psi Patrol i wiele innych, oryginalnych programów, krótkich seriali i filmów fabularnych. Firma ma ugruntowaną pozycję w branży gier cyfrowych, a jej podstawą są marki Toca Boca® i Sago Mini®, oferując kreatywne gry i zabawy edukacyjne w środowiskach cyfrowych. Za pośrednictwem Spin Master Ventures Spółka dokonuje inwestycji mniejszościowych na całym świecie w spółki wschodzące i start-upy. Posiadając ponad 30 biur w blisko 20 krajach, Spin Master zatrudnia ponad 2000 członków zespołu na całym świecie. Więcej informacji można uzyskać na stronie spinmaster.com lub na Instagramie, Facebooku i Twitterze @spinmaster.

 

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Monika Wilk

Strefa VIP

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska