André Rieu

Król Walca w TAURON Arenie Kraków

André Rieu – światowej sławy skrzypek, jeden z najpopularniejszych artystów muzyki klasycznej już 28 maja (czwartek) wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Organizatorem wydarzenia jest firma Roland Temme Konzertveranstaltungs GmbH & Co KG.

André Rieu przyjedzie do Polski ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa. Koncert w TAURON Arenie Kraków będzie pierwszym z trzech, które ten holenderski król Waltza zaplanował w swojej trasie koncertowej po Polsce (koncerty odbędą się w Krakowie, Łodzi i Gdańsku).

„Nie mogę się doczekać powrotu do Polski! Co za fantastyczna publiczność. To wspaniałe widzieć, jak ludzie z całego świata tańczą, śpiewają razem z nami, świetnie się przy tym bawiąc, niezależnie od tego, czy są młodzi czy starzy, z Niemiec, Brazylii, Chin czy Australii. Świętujemy wielkie wydarzenie każdego wieczoru. Ludzie wracają do domu szczęśliwi To pokazuje, że muzyka klasyczna jest dla wszystkich, a nasza muzyka dociera do serc widzów!” – mówi André Rieu.

Podczas pierwszej swojej trasy w Polsce w 2014 roku, André Rieu zdobył serca publiczności swoimi kolorowymi i zabawnymi koncertami, podczas których zabrał widzów w muzyczną podróż dookoła świata. Tym razem jego fani mogą spodziewać się zupełnie nowego programu z fantastycznym show. Będzie to wieczór pełen humoru, muzyki i emocji dla młodych i starych. Widzowie będą mogli zanurzyć się w najbardziej romantycznych melodiach, które porwą ich z fotela do tańca w rytmie chwytliwych melodii, w tym walców z opery i operetki, muzyki filmowej oraz znanych pieśni ludowych.

André Rieu ma na swym koncie ponad 35 milionów sprzedanych płyt DVD i CD, zdobył wielokrotnie złote i platynowe płyty, ma ponad 1,2 miliona fanów Facebook. Rocznie daje około 1 mln koncertów, te fakty mówią same za siebie: André Rieu jest najpopularniejszym muzykiem klasycznym na świecie, od 10 lat stale goszczącym na liście Billboard Top Ten. Ma swoją publiczność na wszystkich kontynentach świata.

Organizatorem koncertu jest: Roland Temme Konzertveranstaltungs GmbH & Co KG (www.rt-konzerte.de). Dodatkowe informacje o artyście są dostępne na stronie: www.andrerieu.com. Informacje o biletach: www.eventim.pl.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk