André Rieu

Sobota 19.06 20:00
ZMIANA TERMINU Z 17.06.2020 NA 19.06.2021

Uwaga! Organizator  poinformował, że koncerty André Rieu w Polsce zostają przełożone na czerwiec 2021 r. Koncert w TAURON Arenie Kraków zaplanowany na 17 czerwca 2020 r. zostaje przeniesiony na 19 czerwca 2021 r. Bilety zachowują ważność.

https://www.facebook.com/andrerieu

Komunikat organizatora

„Unfortunately André Rieu has been forced to postpone his concert at the TAURON Arena Kraków, originally scheduled for 17. June 2020 to Saturday, 19. June 2021  due to the coronavirus pandemic.

André Rieu says: “We were looking forward so much to coming back to Kraków. We cannot wait to see you next year to celebrate an evening full of joy and music together. Thank you very much for waiting a bit longer and please take good care of yourselves. Much love, André Rieu & the Johann Strauss Orchestra”.

All tickets will be automatically honored for the new date on 19. June 2021. Info and tickets: www.andrerieu.com

„Niestety z powodu pandemii koronawirusa André Rieu został zmuszony przełożyć swój koncert zaplanowany na 17 czerwca 2020 w TAURON Arenie Kraków, na sobotę 19 czerwca 2021.

André Rieu: “Tak bardzo cieszymy się na powrót do Krakowa. Nie możemy się doczekać przyszłorocznego spotkania i świętowania podczas wspólnego wieczoru wypełnionego radością i muzyką. Bardzo Wam dziękuję za trochę dłuższe oczekiwanie i proszę dbajcie o siebie. Dużo miłości, André Rieu & Orkiestra Johanna Straussa”.

Wszystkie bilety będą automatycznie honorowane na nowy termin 19. czerwca 2021. Informacje o biletach na: www.andrerieu.com„.

 

***

Światowy fenomen – André Rieu wraca do Polski!

19 czerwca 2021 r.

André Rieu, nazywany Maestrem mas („New York Times”) i Bronią masowego szczęścia („The Spectator”), powraca ze swoją 60-osobową Orkiestrą Johanna Straussa, największą prywatną orkiestrą na świecie, Platynowymi Tenorami i wieloma międzynarodowymi solistami.

Na fundamencie koncertów muzyki klasycznej organizowanych w różnych zakątkach świata André Rieu zbudował prawdziwe imperium. Każdego roku wyrusza z nim w trasę około 110 osób. Rok 2018, w którym na całym świecie sprzedano ponad 700 000 biletów na jego koncerty, był jak dotąd najbardziej udanym rokiem w karierze holenderskiego skrzypka i dyrygenta. André Rieu marzy, żeby pewnego dnia wystąpić na księżycu. Publiczność może się spodziewać fantastycznych melodii z filmów, musicali, oper i operetek, a także tradycyjnych utworów. Niezapomniany wieczór muzyki i tańca wypełnią również dźwięki walca.

André Rieu jest głęboko przekonany, że muzyka klasyczna stworzona jest dla wszystkich, nie tylko dla elit. Na jego koncertach wszystko jest dozwolone: śmiech, płacz, śpiew i taniec. Rieu sprzedał ponad 40 milionów płyt CD i DVD (jego obecne albumy to CD Happy Days i DVD Welcome to My World II). Na pierwszym miejscu list przebojów znalazło się aż 30 jego utworów, które aż 500 razy zdobyły status platynowych. Jego filmy na YouTubie miały ponad miliard odsłon, a jego profil na Facebooku (The King of Waltz) obserwuje około 5 milionów osób.

André Rieu od ponad 40 lat jest żonaty. Mieszka ze swoją żoną Marjorie w romantycznym zamku z 1452 r. w rodzinnym Maastricht w Holandii. Para ma dwóch synów i pięcioro wnucząt.

Bilety: www.andrerieu.com

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata

Strefa VIP

Najem długoterminowy


tel.: +48 739 455 725


Marzena Sadowska