André Rieu

Wtorek 07.06 20:00
ZMIANA TERMINU Z 19.06.2021 NA 7.06.2022

Uwaga! Organizator  poinformował, że koncerty André Rieu w Polsce zostają przełożone na czerwiec 2022 r. Koncert w TAURON Arenie Kraków zaplanowany na 17 czerwca 2020 r., a następnie 19 czerwca 2021 r., zostaje przeniesiony na 7 czerwca 2022 r.

Komunikat organizatora:

https://www.facebook.com/andrerieu/posts/296197635196235 

„Drodzy przyjaciele, ze względu na trwającą pandemię niestety musimy przełożyć nasze koncerty w Polsce na czerwiec 2022 r.
Bilety już zakupione zachowują ważność! Z całego serca dziękujemy za lojalność i miłość. Bardzo za Wami tęsknimy!”

André Rieu: “Tak bardzo cieszymy się na powrót do Krakowa. Nie możemy się doczekać przyszłorocznego spotkania i świętowania podczas wspólnego wieczoru wypełnionego radością i muzyką. Bardzo Wam dziękuję za trochę dłuższe oczekiwanie i proszę dbajcie o siebie. Dużo miłości, André Rieu & Orkiestra Johanna Straussa”.

Informacje o biletach na: www.andrerieu.com

André Rieu says: “We were looking forward so much to coming back to Kraków. We cannot wait to see you next year to celebrate an evening full of joy and music together. Thank you very much for waiting a bit longer and please take good care of yourselves. Much love, André Rieu & the Johann Strauss Orchestra”.

All tickets will be automatically honored for the new date on 7. June 2022.

***

Światowy fenomen – André Rieu wraca do Polski!

7 czerwca 2022 r.

André Rieu, nazywany Maestrem mas („New York Times”) i Bronią masowego szczęścia („The Spectator”), powraca ze swoją 60-osobową Orkiestrą Johanna Straussa, największą prywatną orkiestrą na świecie, Platynowymi Tenorami i wieloma międzynarodowymi solistami.

Na fundamencie koncertów muzyki klasycznej organizowanych w różnych zakątkach świata André Rieu zbudował prawdziwe imperium. Każdego roku wyrusza z nim w trasę około 110 osób. Rok 2018, w którym na całym świecie sprzedano ponad 700 000 biletów na jego koncerty, był jak dotąd najbardziej udanym rokiem w karierze holenderskiego skrzypka i dyrygenta. André Rieu marzy, żeby pewnego dnia wystąpić na księżycu. Publiczność może się spodziewać fantastycznych melodii z filmów, musicali, oper i operetek, a także tradycyjnych utworów. Niezapomniany wieczór muzyki i tańca wypełnią również dźwięki walca.

André Rieu jest głęboko przekonany, że muzyka klasyczna stworzona jest dla wszystkich, nie tylko dla elit. Na jego koncertach wszystko jest dozwolone: śmiech, płacz, śpiew i taniec. Rieu sprzedał ponad 40 milionów płyt CD i DVD (jego obecne albumy to CD Happy Days i DVD Welcome to My World II). Na pierwszym miejscu list przebojów znalazło się aż 30 jego utworów, które aż 500 razy zdobyły status platynowych. Jego filmy na YouTubie miały ponad miliard odsłon, a jego profil na Facebooku (The King of Waltz) obserwuje około 5 milionów osób.

André Rieu od ponad 40 lat jest żonaty. Mieszka ze swoją żoną Marjorie w romantycznym zamku z 1452 r. w rodzinnym Maastricht w Holandii. Para ma dwóch synów i pięcioro wnucząt.

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata

Strefa VIP

Najem długoterminowy


tel.: +48 739 455 725


Marzena Sadowska