Andrzejki 2016Bad Boys Blue, Alphaville, Sound of Boney M i Francesco Napoli

Andrzejki 2016 w TAURON Arenie Kraków

26 listopada 2016 (sobota), godz. 18:00

Otwarcie bram: godz. 17:00

Bad Boys Blue, Alphaville, Sound of Boney M i Francesco Napoli to artyści, którzy wystąpią 26 listopada 2016 roku w TAURON Arenie Kraków podczas andrzejkowej zabawy z gwiazdami lat 80-tych.

Podczas występów będzie można usłyszeć największe przeboje artystów. Nie zabraknie: „You Are a Woman”, „Pretty Youn Girl”, „Lady in Black”, „Come Back and Stay”, „Balla Balla”, „Che Sara”, „Sunny”, „Daddy Cool”, „Rivers of Babylon”, „Big in Japan”, „Forever Young”. Zabierz znajomych i przyjdź na wyjątkową zabawę w rytmach disco.

Warto wiedzieć

Koncert rozpocznie się 26 listopada 2016 roku o godz. 18:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 17:00. Planowana godzina zakończenia imprezy: 22:00.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie organizatora: www.solarismusic.pl.

Bilety są do nabycia w sklepach Empik, Media Markt i Saturn oraz w portalu: ticketpro.pl.

W dniu wydarzenia Kasa nr 1 (Organizatora) będzie czynna w godz. 14:00-18:00; Kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) będzie czynna od godz. 17:00.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). 26 listopada (sobota) parking będzie czynny od godz. 15:00.

W TAURON Arenie Kraków w dniu wydarzenia czynne będą szatnie (płatne 3 zł; przechowanie bagażu 10 zł).

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzeń przypominamy, że TAURON Arena Kraków jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko hali znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk