Another Pink FloydAreNa Lato

Another Pink Floyd

Spektakl muzyczny „The Wall”

8 sierpnia 2021 r.

godz. 20:00

Strefa AreNa Lato

Zapraszamy na wielkie wydarzenie muzyczne na letniej scenie pod TAURON Areną Kraków. 8 sierpnia legendarny spektakl „THE WALL” Pink Floyd zostanie zagrany w całości na żywo przez zespół Another Pink Floyd w towarzystwie niezwykłej oprawy wizualnej.

Uruchomiona podczas ubiegłorocznych wakacji strefa gastronomiczna i rekreacyjna – Arena Garden Street Food Market sprawiła, że przestrzeń wokół TAURON Areny Kraków stała się niezwykle popularnym i lubianym miejscem wypoczynku i rozrywki dla mieszkańców naszego miasta i turystów.

Rozwijając ten pozytywny trend, tęskniąc za powrotem wydarzeń koncertowych wypełniających całą halę, inaugurujemy letnią koncertową scenę plenerową pn. AreNa Lato. Koncerty w ramach tego cyklu będą realizowane na specjalnie przygotowanej scenie na parkingu zewnętrznym TAURON Areny Kraków i będą biletowane. Po koncertach goście będą mogli skorzystać z oferty gastronomicznej Arena Garden Street Food Market oraz kawiarni w Małej Hali (czynne od 11:00).

Więcej informacji o wydarzeniu:

Na scenie wystąpi zespół ANOTHER PINK FLOYD, który od prawie 15 lat wykonuje utwory Floydów na największych scenach w naszym kraju. Genialna muzyka zostanie okraszona fragmentami równie kultowego filmu Alana Parkera pod tym samym tytułem oraz wizualizacjami, które oddadzą psychodeliczne wizje ukryte w tekstach Rogera Watersa. Czy po ponad 40 latach przesłanie Rogera Watersa zaszyfrowane w The Wall jest nadal aktualne we współczesnych polskich realiach? Wyzwólmy emocje, zburzmy mur i niech nas poniesie wyjątkowy floydowy klimat.

Zespół Another przyzwyczaił fanów Floydów do niesamowicie wiernych interpretacji muzyki Pink Floyd. Poprzednie koncerty na których wykonywane były inne albumy Pink Floyd na żywow jak The Dark Side of The Moon czy Animals gromadziły setki niesamowicie zadowolonych widzów na koncertach w całej Polsce. Tym razem poprzeczka zawieszona jest jeszcze wyżej. Sprawdźmy zatem, czy na koncercie THE WALL LIVE może być jeszcze lepiej. PINK FLOYD w oryginalnym składzie już nie gra, ale ich muzyka jest bez wątpienia ponadczasowa a w szczególności album The Wall który zaliczany jest do wydawnictw muzycznych wszech czasów. Utwory z The Wall zostaną wykonane na żywo przez mocno rozbudowany zespół wykonawców.

Na scenie wystąpi aż 10 muzyków wspieranych przez sztab techników, którzy stworzą oprawę świetlną i wizualną, jaka będzie stanowić dopełnienie tego widowiska. Lubisz Pink Floyd a w szczególności The Wall – musisz być na tym koncercie. To co wyróżnia zespół ANOTHER spośród innych zespołów tego typu, to niesamowita radość z grania przez muzyków materiału, który pokrywa się z personalnymi fascynacjami wszystkich w zespole. Ze sceny emanuje pozytywna energia. Bezpośredni kontakt i integracja z publiką tworzy zgoła inną atmosferę do jakiej przyzwyczaiły zagraniczne zespoły coverowe odwiedzające nasz kraj. Polski Pink Floyd – bo tak często zespół jest nazywany przez publikę – idealnie balansuje miedzy oryginalnymi partiami a własną interpretacją. Zarówno fani oczekujący wykonań możliwie najbliższych oryginałowi, jak i liczący na nieco inne niesłyszane jeszcze interpretacje nie znajda powodów do narzekań. Muzycy zespołu sugerują zachować dystans i świadomość, że na scenie nie wystąpi prawdziwy Pink Floyd – w zamian gwarantują przeżycie wieczoru wypełnionego floydowskim duchem i dobrze spędzony czas na prawie trzygodzinnym występie. 

Informacje praktyczne:

Wejście na Strefę AreNa Lato – znajduje się naprzeciw wejścia nr 2 do TAURON Areny Kraków, na parkingu zewnętrznym od strony ul. Lema 7 w Krakowie. Przy wejściu organizator będzie weryfikował oświadczenia uczestnika imprezy.

Regulamin imprezy znajduje się pod tym linkiem.

Toalety dla widzów – udostępnione będą dwie toalety wewnątrz TAURON Areny Kraków (wejście nr 2)

Parkingi dla widzów – czynny od godziny 7:30. Płatny odpowiednio (na miejscu):

7:30-16:00 – 8 pln
16:00-22:00 – 15 pln

Bilety można będzie nabyć stacjonarnie w kasie nr 2 w TAURON Arenie Kraków – tam również będzie się znajdował punkt informacyjny organizatora

Koncert jest organizowany zgodnie z bieżącymi obostrzeniami, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Aktualnie jest to limit 250 osób + osoby zaszczepione (niewliczające się do limitu).

  Dodatkowe informacje są dostępne na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/291215605994328

  Organizatorem wydarzenia jest: Agencja Modicon.

  Wynajem obiektu

  Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


  tel.: +48 739 455 600


  Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!