Arena Garden Street Food MarketStreet Food Market

Zapraszamy na kolejny tydzień z Arena Garden przy TAURON Arenie Kraków!

31 maja – 6 czerwca 2021 r.

Wstęp wolny

Strefa Areny Garden przy TAURON Arenie Kraków zaprasza na kolejny tydzień z pysznym jedzeniem i znakomitą zabawą. Każdego dnia w strefie czeka wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

W poniedziałek, 31 maja, od 20:30 zapraszamy na darmowe treningi tańców latynoskich – Latino Night z Arena Garden & Sabrosa Dance Studio.

We wtorek, 1 czerwca świętujemy Dzień Dziecka – o 17:00 zapraszamy na pokaz karate, a o 18:00 zaprezentujemy teatralny pokaz pełen wzruszeń razem z Teatr Maska oraz Iki-studio Agencja Eventowa.

W środę  2 czerwca czekają nas pierwsze zajęcia w ramach cyklu: „Arena w ruchu z Decathlon”. O godz. 19:00 rozpocznie się trening biegowy, który poprowadzą najlepsi trenerzy z Decathlon Kraków.

W czwartek 3 czerwca od 17:00 zapraszamy Was do świata pełnego magii na Pokaz iluzji w Arenie Garden! Na scenie zagości Czarodziej-Magik z iki-studio.pl, a później przewidywane są sztuczki indywidualne przy stolikach. Występ będzie przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i dla widzów dorosłych. 

W piątek, 4 czerwca, o godz. 21:00  zapraszamy na transmisję z Festiwalu Wodecki Twist.

W sobotę, 5 czerwca zapraszamy na kolejne spotkanie ze stand-upami, tym razem czeka nas wieczór poprowadzony przez Michała Wójcika z Kabaretu Ani Mru Mru oraz Krzysztofa Ferdyna znanego z cyklu radiowego Lenizm, a ich gościem będzie Krzysztof Kamyszek – start godz. 20:00: Michał Wójcik Menu plus Lenizm: Krzysztof Kamyszek

O strefie Arena Garden

Niepowtarzalna atmosfera, wystrój w klimacie ogrodu, możliwość atrakcyjnego spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi i oczywiście smaczne jedzenie to wszystko sprawiało, że w ubiegłym roku Arena Garden działająca przy TAURON Arenie Kraków cieszyła się ogromnym zainteresowaniem krakowian. Co czeka na gości tym razem?

Oczywiście strefa food trucków – z jedzeniem, napojami i słodkościami. W tym roku miłośnicy street foodu mogą sięgnąć po dania z różnych zakątków świata: jest kuchnia grecka i ramen, znajdziemy też klasyki w postaci frytek i burgerów, gofrów oraz lodów, będą też „Śniadania na trawie”. Letnie wieczory spędzane na leżaku nie mogą się obyć bez chłodnych napojów, których będzie pod dostatkiem.

Zaplanuj urodziny i zaproś przyjaciół

Tegoroczną nowością będzie możliwość wynajęcia miejsca np. na imprezy urodzinowe. Utworzone zostaną również przestrzenie do kameralnego spędzenia czasu z przyjaciółmi. Wszystko to pod palmami, w letnim klimacie, przy kolorowych stołach i wygodnych, wiklinowych budkach, doskonale znanych z gorących plaż. Wewnątrz budynku staną również kolorowe kanapy, na których będzie można schronić się przed upałem lub przed deszczem albo po prostu zrelaksować się w zacisznym miejscu.

Wzorem zeszłego sezonu, w strefie znajdzie się wiele miejsc przeznaczonych do zrobienia sobie zdjęć, m.in. roślinna ścianka z neonem #weźżewyluzuj – hasło to będzie tegorocznym motywem przewodnim strefy.

Warto wiedzieć

Strefa Arena Garden przy TAURON Arenie Kraków jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 13:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 11:00.

Organizatorem strefy jest firma Meta sp. z o.o., współorganizatorem jest Arena Kraków S.A.

Arena Garden została zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Więcej informacji: www.facebook.com/ArenaGardenKrakow/ oraz www.instagram.com/arena_garden/

Patroni medialni:

Wynajem obiektu

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!