Arena Garden Street Food Market

Zapraszamy do Areny Garden przy TAURON Arenie Kraków. Codziennie na chętnych czeka strefa food trucków – z jedzeniem, napojami i słodkościami. W bogatej ofercie gastronomicznej można znaleźć dania z Grecji, Meksyku czy Włoch.

Godziny otwarcia Areny Garden: pon.-czw. 13:00-21:00; pt. 13:00-22:00; sob. 12:00-22:00, niedz. 12:00-21:00.

***

Cała strefa zaaranżowana jest w jesiennym klimacie. Nowością są ogrzewane gondole, które przyjechały prosto z górskich kurortów oraz strefa z kominkami i wygodnymi fotelami w Arena Coffee. Wewnątrz hali głównej staną również kolorowe kanapy, na których będzie można schronić się przed zimnem lub przed deszczem albo po prostu zrelaksować się przy muzyce. Na zewnątrz staną też ogrzewacze, dla wszystkich ceniących sobie spędzanie czasu w plenerze.

W sobotę 9 października, 0 godz. 20:45 w foyer TAURON Areny Kraków odbędzie się transmisja meczu Polska – San Marino. Wstęp wolny, zapraszamy!

***

Śledźcie profil www.facebook.com/ArenaGardenKrakow i stronę www.tauronarenakrakow.pl i bądźcie na bieżąco z tym, co dla Was przygotowaliśmy! Wstęp wolny.

Lista Food Trucków i budek: Burger truck, Pita gyros, Curry Point, budka z grillem, Węgier na kółkach, Taco truck, Yummy India Foodies, budka z pizzą, Królestwo frytek, kawa, Słodziak.

Kawiarnia: Arena Coffee w Małej Hali TAURON Areny Kraków – kawy, koktajle i słodkości!

Zaplanuj urodziny i zaproś przyjaciół

Tegoroczną nowością będzie możliwość wynajęcia miejsca np. na imprezy urodzinowe. Utworzone zostaną również przestrzenie do kameralnego spędzenia czasu z przyjaciółmi. Niezmiennie hasłem strefy pozostaje #weźżewyluzuj

Warto wiedzieć

Organizatorem strefy jest firma Meta sp. z o.o., współorganizatorem jest Arena Kraków S.A.

Arena Garden została zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Więcej informacji: www.facebook.com/ArenaGardenKrakow/ oraz www.instagram.com/arena_garden/

Wynajem obiektu

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!