Arena Garden Street Food Market

Zapraszamy do Areny Garden przy TAURON Arenie Kraków. Codziennie na chętnych czeka strefa food trucków – z jedzeniem, napojami i słodkościami. W bogatej ofercie gastronomicznej można znaleźć dania z Grecji, Meksyku czy Włoch.

Godziny otwarcia Areny Garden: pon.-czw. 13:00-21:00; pt. 13:00-22:00; sob. 12:00-22:00, niedz. 12:00-21:00.

***

Cała strefa zaaranżowana jest w jesiennym klimacie. Nowością są ogrzewane gondole, które przyjechały prosto z górskich kurortów oraz strefa z kominkami i wygodnymi fotelami w Arena Coffee. Na zewnątrz TAURON Areny Kraków znajdują się też ogrzewacze, dla wszystkich ceniących sobie spędzanie czasu w plenerze.

We wtorek 12 października, 0 godz. 20:45 w foyer TAURON Areny Kraków odbędzie się transmisja meczu Albania – Polska. Wstęp wolny, zapraszamy!

W środę 14 października, w godz. 9-14 odbędzie się akcja krwiodawstwa „Oddaj Krew na Czyżynach”. Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/events/2935195486764582/ 

***

Śledźcie profil www.facebook.com/ArenaGardenKrakow i stronę www.tauronarenakrakow.pl i bądźcie na bieżąco z tym, co dla Was przygotowaliśmy! Wstęp wolny.

Lista Food Trucków i budek: Burger truck, Pita gyros, Curry Point (czwartek-niedziela), budka z grillem, Węgier na kółkach, Taco truck, budka z pizzą, Królestwo frytek, kawa, Słodziak.

Kawiarnia: Arena Coffee w Małej Hali TAURON Areny Kraków – kawy, koktajle i słodkości!

Zaplanuj urodziny i zaproś przyjaciół

Tegoroczną nowością będzie możliwość wynajęcia miejsca np. na imprezy urodzinowe. Utworzone zostaną również przestrzenie do kameralnego spędzenia czasu z przyjaciółmi. Niezmiennie hasłem strefy pozostaje #weźżewyluzuj

Warto wiedzieć

Organizatorem strefy jest firma Meta sp. z o.o., współorganizatorem jest Arena Kraków S.A.

Arena Garden została zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Więcej informacji: www.facebook.com/ArenaGardenKrakow/ oraz www.instagram.com/arena_garden/

Wynajem obiektu

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!