Arena Garden Street Food Market

Zapraszamy do Areny Garden przy TAURON Arenie Kraków. Codziennie na chętnych czeka strefa food trucków – z jedzeniem, napojami i słodkościami. W bogatej ofercie gastronomicznej można znaleźć dania z Grecji, Meksyku czy Włoch.

Godziny otwarcia Areny Garden:

poniedziałek – piątek: 13:00 – 21:00,

sobota: 12:00 – 21:00,

niedziela: 11:00 – 21:00.

***

Cała strefa zaaranżowana jest w jesiennym klimacie. Goście mogą usiąść w ogrzewanych gondole, które przyjechały prosto z górskich kurortów oraz strefie z kominkami i wygodnymi fotelami w Arena Coffee. Na zewnątrz TAURON Areny Kraków znajdują się ogrzewacze, dla wszystkich ceniących sobie spędzanie czasu w plenerze.

***

Śledźcie profil www.facebook.com/ArenaGardenKrakow i stronę www.tauronarenakrakow.pl i bądźcie na bieżąco z tym, co dla Was przygotowaliśmy! Wstęp wolny.

Lista Food Trucków i budek: Burger truck, Pita gyros, Curry Point (czwartek-niedziela), budka z grillem, Węgier na kółkach, Taco truck, budka z pizzą, Królestwo frytek, kawa, Słodziak.

Kawiarnia: Arena Coffee w Małej Hali TAURON Areny Kraków – kawy, koktajle i słodkości!

Zaplanuj urodziny i zaproś przyjaciół

Tegoroczną nowością będzie możliwość wynajęcia miejsca np. na imprezy urodzinowe. Utworzone zostaną również przestrzenie do kameralnego spędzenia czasu z przyjaciółmi. Niezmiennie hasłem strefy pozostaje #weźżewyluzuj

Warto wiedzieć

Organizatorem strefy jest firma Meta sp. z o.o., współorganizatorem jest Arena Kraków S.A.

Arena Garden została zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Więcej informacji: www.facebook.com/ArenaGardenKrakow/ oraz www.instagram.com/arena_garden/

Wynajem obiektu

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!