Arena Garden Street Food MarketStreet Food Market

Zapraszamy na kolejny weekend z Arena Garden przy TAURON Arenie Kraków!

22-23 maja 2021 r.

Wstęp wolny

Strefa Areny Garden przy TAURON Arenie Kraków zaprasza na kolejny weekend z pysznym jedzeniem i znakomitą zabawą. W sobotę gośćmi Areny Garden będą: Michał Wójcik z Kabaretu Ani Mru Mru oraz  Krzysztof Ferdyn z Radia Fest. W niedzielę zapraszamy na pokaz magii dla dzieci i dorosłych.

Niepowtarzalna atmosfera, wystrój w klimacie ogrodu, możliwość atrakcyjnego spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi i oczywiście smaczne jedzenie to wszystko sprawiało, że w ubiegłym roku Arena Garden działająca przy TAURON Arenie Kraków cieszyła się ogromnym zainteresowaniem krakowian. Co czeka na gości tym razem?

Oczywiście strefa food trucków – z jedzeniem, napojami i słodkościami. W tym roku miłośnicy street foodu mogą sięgnąć po dania z różnych zakątków świata: jest kuchnia grecka i ramen, znajdziemy też klasyki w postaci frytek i burgerów, gofrów oraz lodów, będą też „Śniadania na trawie”. Letnie wieczory spędzane na leżaku nie mogą się obyć bez chłodnych napojów, których będzie pod dostatkiem.

Zaplanuj urodziny i zaproś przyjaciół

Tegoroczną nowością będzie możliwość wynajęcia miejsca np. na imprezy urodzinowe. Utworzone zostaną również przestrzenie do kameralnego spędzenia czasu z przyjaciółmi. Wszystko to pod palmami, w letnim klimacie, przy kolorowych stołach i wygodnych, wiklinowych budkach, doskonale znanych z gorących plaż. Wewnątrz budynku staną również kolorowe kanapy, na których będzie można schronić się przed upałem lub przed deszczem albo po prostu zrelaksować się w zacisznym miejscu.

Wzorem zeszłego sezonu, w strefie znajdzie się wiele miejsc przeznaczonych do zrobienia sobie zdjęć, m.in. roślinna ścianka z neonem #weźżewyluzuj – hasło to będzie tegorocznym motywem przewodnim strefy.

Weekend 22-23 maja

Na 22 maja (sobota) zaplanowane zostało wydarzenie „Lenizm z Kozlem”. Michał Wójcik z Kabaretu Ani Mru Mru oraz Krzysztof Ferdyn z Radia Fest – start godz. 20:00. Nie zabraknie duuużej porcji dobrego humoru – będzie to zapowiedź cyklu “Michał Wójcik Menu”, w ramach którego na scenie Areny Garden pojawią się liczni standuperzy, kabareciarze i kabarety.

Na 23 maja (niedziela) zaplanowany został Pokaz iluzji – start godz 17:00. Czarodziej-magik zabierze nas w tajemniczy świat magii i czarów. Znikają monety, łączą się zamknięte kółka, z rękawa wyłaniają się kilometry chustek. Jak to się wszystko dzieje? Iluzjonista zdradzi niektóre sekrety, inne pozostaną tajemnicą, ale zapewni nam doskonałą zabawę i znakomity pokaz sztuczek. Pokaz iki-studio.pl rozpocznie się na scenie, a potem iluzje będą wykonywane przy stolikach. Występ będzie przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i dla widzów dorosłych. 

Warto wiedzieć

Strefa Arena Garden przy TAURON Arenie Kraków jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 13:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 11:00.

Organizatorem strefy jest firma Meta sp. z o.o., współorganizatorem jest Arena Kraków S.A.

Arena Garden została zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Więcej informacji: www.facebook.com/ArenaGardenKrakow/ oraz www.instagram.com/arena_garden/

 

Wynajem obiektu

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!