Arena GardenStreet Food Market

Arena Garden – wakacje pełne smaku!

Przestrzeń wokół TAURON Areny Kraków zmienia się w największy street food market w mieście

Wielkie otwarcie: 18-21 czerwca (czwartek – niedziela)

Zapraszamy od godz. 12:00

Wstęp wolny

Arena Garden to miejsce przygotowane specjalne z myślą o mieszkańcach Krakowa, którzy szukają pomysłu na spędzenie wolnego czasu podczas nadchodzących wakacji. Od 18 czerwca (czwartek) przy TAURON Arenie Kraków, na gości będzie czekać strefa gastronomiczna utrzymana w klimacie ogrodu oraz moc atrakcji towarzyszących.

Arena Garden to strefa idealna na odpoczynek dla osób, które każdego dnia spacerują lub uprawiają sporty w Parku Lotników Polskich i przy TAURON Arenie Kraków oraz dla tych, którzy ciepłe letnie wieczory będą chcieli spędzać z rodziną i przyjaciółmi w miejscu z niepowtarzalnym klimatem.

Jak sama nazwa wskazuje goście, którzy odwiedzą strefę będą mogli poczuć się jak w ogrodzie. Do jej aranżacji wykorzystane zostaną dekoracje z roślin i drewna. Odpoczywać będzie można na leżakach, w specjalnie przygotowanych altanach z meblami ogrodowymi, a także w Garden Coffee – barze ze strefą chillout, w który przekształcona zostanie kawiarnia Małej Hali. Pamiątkowe zdjęcia będzie można zrobić m.in. przed ścianą z kwiatów oraz napisem „Arena Garden” ustawionym na tle TAURON Areny Kraków.

Oferta dla dzieci i dorosłych

Część gastronomiczna obejmie kilkanaście food trucków serwujących potrawy z różnych stron świata, które będą się zmieniać w poszczególnych tygodniach. W ofercie będą m.in. frytki z batatów, frytki tradycyjne, bułeczki bao, pizza, burgery, lody rzemieślnicze, wata cukrowa i inne słodycze. Działać będą również punkty z zimnymi i ciepłymi napojami – pyszną kawą, domową lemoniadą i piwem.

W Aren Garden organizowane będą w ciągu dnia atrakcje dla rodzin z dziećmi oraz wieczorami – dla dorosłych. Ich szczegółowy program będzie publikowany na www.tauronarenakrakow.pl i  www.facebook.com/ArenaGardenKrakow/.

Wielkie otwarcie

Arena Garden otworzy swoje podwoje 18 czerwca (czwartek). Na ten i kolejne dni przygotowano specjalny program:

18 czerwca (czwartek)

godz. 12:00 – otwarcie strefy gastronomicznej

godz. 14:00-16:00 – Oferta specjalna –  kawa za złotówkę  w Garden Coffee – nowej odsłonie kawiarni Małej Hali – na hasło „Bądź turystą w swoim mieście”

godz. 20:00 – w wakacyjny klimat wprowadzi gości Arena Garden Gentelmens Trio – Krzysztof Płonka, Rafał Muszyński i Stanlej Martino.

19 czerwca (piątek)

godz. 12:00 – otwarcie strefy gastronomicznej;

godz. 20:00 – wieczór będzie należał do Czesława Mozila i jego Muzycznego Stand-upu.

20 czerwca (sobota)

godz. 12:00 – otwarcie strefy gastronomicznej;

godz. 20:00 – Duet Dudet & A.HIM – południowoamerykańskie rytmy, afrykańskie bębny i domieszka bałkańskiej energii to plan na sobotę;

21 czerwca (niedziela)

godz. 12:00 – otwarcie strefy gastronomicznej.

Specjalne letnie menu Garden Coffee w kawiarni Małej Hali.

Warto wiedzieć

Organizatorami strefy są: firma Meta sp. z o.o. oraz Arena Kraków S.A.

Arena Garden będzie czynna codziennie od godz. 12:00. O ewentualnych zmianach w harmonogramie związanych z warunkami pogodowymi będziemy informować na bieżąco na stronie Areny i w mediach społecznościowych.

Arena Garden zostanie zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Regulamin obowiązujący na terenie Arena Garden jest dostępny tutaj oraz na terenie strefy.

Więcej informacji: www.facebook.com/ArenaGardenKrakow/ oraz www.instagram.com/arena_garden/

Wynajem obiektu

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!