Atmasfera Perfect 40-lecie

Uwaga! Organizator wydarzenia poinformował, że data koncertu zostaje zmieniona z 9 maja 2020 r. na 2 i 3 października 2020 r. Zakupione bilety zachowują ważność – przypominamy jednak o konieczności wymiany biletów (relokacji) zakupionych za pośrednictwem: ebilet.pl , eventim.pl oraz abilet.pl na nowe – relokacji można dokonać na stronie www.atma.com.pl/perfect

Organizator prosi o pobranie oświadczenia dot. stanu zdrowia, wypełnienie go i przyniesienie ze sobą na imprezę – to znacznie usprawni wejście do obiektu. Link do wniosku znajduje się TUTAJ.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Ważne informacje – kliknij w grafikę, by zobaczyć ją w pełnej rozdzielczości:

 

***

 

Dodatkowe informacje są w oświadczeniu organizatora:

Drodzy Fani Zespołu Perfect! 🤩Z wielką radością pragniemy poinformować, że nadchodzi długo wyczekiwany moment 😊Po…

Opublikowany przez ATMA – koncerty i eventy Środa, 16 września 2020

***

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść…

Zapraszamy do TAURON Areny Kraków na ostatni koncert live zespołu Perfect. Wydarzenie odbędzie się 2 i 3 października 2020 r. o godz. 19:00. 

„Jestem już w drodze tyle lat…” – w tym krótkim zdaniu, Jacek Cygan zawarł prawdę o dość przyziemnej, ale jednocześnie jakże kolorowej rzeczywistości artysty. Ta droga to spotkania z ludźmi, publicznością, płyty, koncerty, nagrody, ale także i „słabość dnia” czy estradowa rutyna. Zespół Perfect to skała, opoka, gigant polskiej muzyki rockowej. Szyld i emblemat, niemal wdrukowany, wtłoczony w nasze serca i umysły.

Mimo okresów burz i naporu, roszad personalnych czy wreszcie okresów, kiedy przestawał istnieć, za każdym razem wracał z podniesionym czołem. Mało, z nowymi piosenkami, które również w nowej rzeczywistości, w wolnej Polsce stawały się z marszu przebojami: Kołysanka dla Nieznajomej, Niepokonani czy ostatnimi laty – Wszystko Ma Swój Czas i Odnawiam Dusze.

Hymny pokolenia? Proszę bardzo – Autobiografia i Chcemy Być Sobą. Ówczesna, nieciekawa rzeczywistość – Ale Wkoło Jest Wesoło, słynna Ewka, Pepe Wróć czy Wieczorny Przegląd Moich Myśli.

Radość, tęsknoty i miłość

Jak w zwierciadle odbija się w piosenkach Perfectu zarówno rzeczywistość, jak i nasze indywidualne historie. Radości, tęsknoty, miłości czy pragnienia. Odbija się nasze życie i to niezależnie od metryki. W każdym momencie, trafialiśmy i wciąż trafiamy przecież na „perfectowy” i zarazem perfekcyjny hit.

Siła piosenki jest ogromna, ale piosenki żyją również siłą ich wykonawcy: Grzegorz Markowski, Piotr Szkudelski, Dariusz Kozakiewicz, Jacek Krzeklewski, Piotr Urbanek – zespół Perfect w niezmiennym składzie już od ponad 20 lat. Każdy z osobna stanowi odrębną kartę polskiego rocka. Długo by wymieniać grupy, które zasilali: Breakout, Test, Pakt, Roxa, Human, Test, I Ching, Tadeusz Nalepa, Plugawy Anonim i in. To im, ale i swoim wielkim poprzednikom: Hołdysowi, Sygitowiczowi, Urnemu, Zawadzkiemu, Nowickiemu – zawdzięcza Perfect swój ogromny sukces.

Perfect bez piosenek, a piosenki bez tekstów – by nie zaistniały. Nikt nie trafiał lepiej w sedno rzeczywistości pisząc do ich muzyki niż sam Zbigniew Hołdys, ale przede wszystkim Bogdan Olewicz – niewidoczny twórca sukcesu zespołu, a w ostatnim okresie Jacek Cygan, Bogdan Loebl, Wojciech Waglewski, Adam Nowak czy Robert Gawliński.

Zostaną piosenki

„Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść…” Łatwo powiedzieć, bo i wokół nas tzw. niekończących się tras pożegnalnych jest przecież bez liku. A gdyby tę scenę opuścili? Gdyby zeszli z niej na zawsze? Zostaną piosenki. Niezależnie od pory roku, klimatu, długości geograficznej, sytuacji politycznej. To one zostaną w naszych głowach, a my pozostaniemy wierni Perfectowi.

Czy da się podsumować 40 lat kariery – jednym koncertem? To oczywiście bardzo karkołomne zadanie, ale któż wypełni je lepiej, niż perfekcyjna machina, która jak toczące się kamienie, zachwyca nas od tylu lat.

A zatem niezależnie od tego, czy „żegnają nas, bo już wiedzą, że się nie spotkamy” czy też przyjdzie jeszcze czas, by spotkać ich gdzieś na muzycznym rozdrożu – bądźmy z nimi w tej trasie. Bądźmy pasażerami, którzy uwielbiają „perfectowe” towarzystwo. Cieszmy się piosenkami i koncertowym szaleństwem. A potem powiedzmy sami do siebie – mieliśmy szczęście widzieć Perfect na żywo! Kto wie, może ostatni raz… Keep rockin’!

***

Koncert Atmasfera Perfect 40-lecie odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 2 i 3 października 2020 r. o godz. 19:00.

Koncert zostanie poprzedzony kampanią społeczno-informacyjną „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”

Strona organizatorawww.atma.com.pl

www.facebook.com/atmacompl

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata

Strefa VIP

Najem długoterminowy


tel.: +48 739 455 725


Marzena Sadowska

Wejścia do obiektu: nr 1, 2, 3 i 4 oraz wejście VIP (klatka nr 4)

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking (płatny): przez Internet na stronie TAURON Areny Kraków – w cenie 35 zł samochody osobowe; gotówką przy wjeździe – w cenie 40 zł samochody osobowe, 100 zł autokary. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.
Sprzedaż biletów przez internet kończy się ok. 1,5 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.
Informacje o parkingu i sprzedaży biletów przez internet na 2 i 3 października są dostępne TUTAJ.
W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 16:30.
Zalecamy wcześniejszy przyjazd w celu uniknięcia kolejek do wjazdu na parking przed rozpoczęciem koncertu.
Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

W dniu wydarzenia w obiekcie szatnie będą nieczynne z uwagi na zalecenia sanitarne.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (punkt informacyjny organizatora) będzie czynna od godz. 15:00.
Zakupione bilety zachowują ważność – przypominamy jednak o konieczności wymiany biletów (relokacji) zakupionych za pośrednictwem: ebilet.pl , eventim.pl oraz abilet.pl na nowe – relokacji można dokonać na stronie www.atma.com.pl/perfect
W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Restauracji Północnej na poziomie B (między sektorami B2 i B3); klatki schodowe nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram.
Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.
W dniu wydarzenia, od godz. 12:00, czynna będzie również Coffee Garden – kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3.
Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

Na terenie TAURON Areny Kraków (wewnątrz obiektu) znajduje się bankomat – na wprost wejścia nr 1 (obok recepcji).

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Dodatkowe informacje o tym jak dojechać do TAURON Areny Kraków są dostępne w zakładce Zaplanuj wizytę.