AtmasferaAndrzej Piaseczny, RAZ DWA TRZY, Piotr Bałtroczyk, La Vita

14 maja 2016 r., godz. 19:00

Otwarcie bram: godz. 18:00

ATMASFERA Poczuj Dobrą Energięto ogólnopolska trasa koncertowa, która wiosną tego roku odwiedzi 16 polskich miast, w tym Kraków. Koncert w jej ramach odbędzie się 14 maja 2016 r. w TAURON Arenie Kraków.

Podczas wydarzenia w TAURON Arenie Kraków usłyszymy Andrzeja Piasecznego i zespół RAZ DWA TRZY. Z programem kabaretowym wystąpi również Piotr Bałtroczyk. Jako support wystąpi zespół La Vita.

Koncert zostanie poprzedzony kampanią informacyjną „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”. Organizatorzy przewidują również dodatkowe niespodzianki.

Warto wiedzieć

Wydarzenie rozpocznie się 14 maja (sobota) o godz. 19:00. Bramy TAURON Areny Kraków zostaną otwarte o godz. 18:00. Planowana godzina zakończenia imprezy to 22:00.

Producentem wykonawczym koncertu jest ATMA. Dodatkowe informacje: www.facebook.com/atmacompl/, www.atma.com.pl.

Bilety na wydarzenie są dostępne na portalach: Eventim.pl , Ticketpro.pl, eBilet, Abilet, Tixer oraz w sieciach Media Markt, Saturn, EMPIK.

W dniu wydarzenia (14 maja) kasa nr 1 (Organizatora) będzie otwarta od godz. 16:00; kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 18:00.

Do dyspozycji gości będą szatnie na poziomie A (płatne 2 zł)

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł. W dniu koncertu parking zostanie otwarty o godz. 16:00.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom koncerty przypominamy, że nasz obiekt jest doskonale skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.kmkrakow.pl.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk