Backstreet BoysDNA World Tour 2022

29 października 2022 r. (sobota)

TAURON Arena Kraków

Uwaga! Wszystkie miejsca na parking na dzisiejszy koncert zostały wykupione! Wjazd będzie możliwy tylko dla osób, które wcześniej wykupiły miejsce parkingowe przez internet.

Backstreet Boys, jeden z najlepiej sprzedających się zespołów wszechczasów, ogłosił daty swojej jesiennej trasy DNA World Tour w Wielkiej Brytanii i Europie. 29 października 2022 roku jednym z przystanków będzie TAURON Arena Kraków.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Bilety

Informacje o biletach sprawdź TUTAJ

Informacje o Pakietach Biznes TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ

W celu zakupu Pakietów Biznes prosimy o kontakt na adres PAKIETVIP@TAURONARENAKRAKOW.PL  lub telefon +48 733 376 080. W dniu wydarzenia możliwy będzie ich zakup od godz. 18:00 w kasie nr 6 Areny Kraków SA.

W dniu wydarzenia czynna będzie kasa Organizatora – kasy nr 1-4 (od godz. 13:00).

Wejście na Arenę  przez wejścia: nr 1, 2, 3, 4 oraz wejście VIP klatka nr 4

 

Parking

Uwaga! Wszystkie miejsca na parking na dzisiejszy koncert zostały wykupione! Wjazd będzie możliwy tylko dla osób, które wcześniej wykupiły miejsce parkingowe przez internet.

W dniu wydarzenia parking będzie dostępny w zależności od dostępności miejsc. Jedyna gwarancja miejsca parkingowego to zakup online: KUP TUTAJ

Parking będzie czynny od godz. 16:00.

Gastronomia

Restauracja Północna na poziomie B – dostępna od otwarcia bram (windy nr 4 i 7).

Kawiarnia przy Małej Hali – Coffee Garden – czynna od godz. 12:00.

Strefa Arena Garden (foodtrucki) czynna od godz. 15:00.

Szatnie

W dniu wydarzenia będą dostępne płatne szatnie na poziome A. Dopuszczalne jest wnoszenie bagażu o rozmiarze nie większym niż format A4. Sprawdzana będzie wielkość bagażu, w przypadku przekroczenia wymiaru będzie dostępny depozyt w kontenerze od strony ul. Lema, w którym widzowie będą mogli zostawić większe bagaże.

Bankomat

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju

TAURON Arena Kraków Wieczysta

TAURON Arena Kraków (przystanek autobusowy pod samym obiektem)

* * *

Grupa ostatnio występowała dla publiczności w całej Europie w 2019 roku, sprzedając ponad 350 000 biletów. Od 29 lat Backstreet Boys dostarczają najlepszą muzykę popową, jaką mają do zaoferowania, co czyni ich jednym z najbardziej wpływowych zespołów pop. Z niezliczonymi #1, rekordowymi trasami, licznymi nagrodami i światową sprzedażą przekraczającą 130 milionów, BSB został uznany za najlepiej sprzedający się boysband w historii­.

Na początku 2019 roku BSB wydało swój dziesiąty album studyjny „DNA” (RCA Records) nominowany do nagrody GRAMMY. Dzięki światowemu sukcesowi ich nowego albumu, w maju 2019 Backstreet Boys rozpoczęli „The DNA World Tour” – największą trasę koncertową od 18 lat. Podczas DNA World Tour grupa wyprzedała koncerty na arenach w całej Ameryce Północnej, Europie, Azji i Ameryce Południowej. Przez lata zespół Backstreet Boys nieustannie urzekał miliony ludzi swoim imponującym katalogiem przebojów i kreatywnych partnerstw.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek 8 kwietnia o godz. 10:00.  Członkowie Backstreet Army Fan Club mogą zakupić bilety w przedsprzedaży od środy 6 kwietnia – więcej informacji na https://backstreetboys.com/fan-club/. Backstreet Boys, w ślad za niezwykłymi przykładami solidarności okazywanej Ukrainie na całym świecie, przekaże część dochodu ze sprzedaży biletów z trasy DNA World Tour 2022 Agencji ONZ ds. Uchodźców – UNHCR. Środki te zostaną przekazane potrzebującym, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów oraz kraju.  Aby dowiedzieć się, jak możesz wesprzeć osoby poszkodowane w tym nagłym wypadku, odwiedź ich stronę internetową.

Organizator: Live Nation

Strefa Biznes

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Monika Wilk