Badyle – Targi Roślinne w Krakowie – vol. 3

Badyle – targi roślinne

6 września 2020 (niedziela)

godz. 11:00-18:00

Foyer TAURON Areny Kraków

Wejście nr 1 (od strony ul. Lema)

Wstęp wolny

UWAGA! Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja na https://app.evenea.pl/event/badyle

Jeśli jesteście miłośnikami wszelkich badyli i chabazi, właścicielami prywatnych dżungli, parapetowych (i nie tylko) ogródków – to wydarzenie jest właśnie dla Was. 6 września 2020 r. w TAURON Arenie Kraków odbędą się „Badyle – targi roślinne w Krakowie – vol. 3”.

W trakcie wydarzenia będziecie mieli okazję wyposażyć się w rośliny, donice, kwietniki i narzędzia, z pomocą których zazielenicie swoje cztery kąty. Organizatorzy dadzą Wam również okazję, żeby wzbogacić się o wiedzę, nowe znajomości zawarte podczas wymiany badyli czy doświadczenia kulinarne zaserwowane przez Arena Garden Street Food Market.

Co zobaczycie na targach?

  • Rośliny zielone i dla zielonych w temacie.
  • Kwiaty cięte i te mniej złośliwe.
  • Nasiona, sadzonki, cebulki, które wychowacie na pewne siebie badyle, których nikt i nic nie złamie.
  • Doniczki, kwietniki, makramy i kokedamy piękniejsze niż wiszące ogrody Semiramidy.
  • Własny kawałek lasu w samym środku miasta, zamknięty w słoju albo ramie.
  • Przetwory roślinne – do jedzenia i do ciała.
  • Ubrania, dzięki którym kwiaty będziecie nosić nie tylko w sercu, ale i na sobie.

Wymiana roślin

Czas na wiosenne porządki! Po zimie często okazuje się, że nie tylko my trochę urośliśmy, ale też nasze rośliny. Doniczki okazują się zbyt ciasne, łodyg jest jakby więcej i nie pozostaje nic innego niż je przesadzić albo rozsadzić, a następnie podzielić się z innymi ogrodnikami, z którymi wiemy, że nie zginą.

Dlatego organizatorzy zapraszają Was na wymianę badyli, podczas której rośliny można wymienić na inne chabazie, słoik roślinnych przetworów czy szczery uśmiech.

Zbiórka roślin

Okazji do podzielenia się tym, co wyhodowaliście będzie więcej, ponieważ organizatorzy będą prowadzić zbiórkę roślin, które za pośrednictwem Fundacji PROJEKT ROZ zostaną przekazane dzieciom przebywającym w pieczy zastępczej. Będą mogły o nie dbać, obserwować jak rosną, jednocześnie ucząc się odpowiedzialności i systematyczności.

Warto wiedzieć

Targi „Badyle – targi roślinne w Krakowie – vol. 3” odbędą się w TAURON Arenie Kraków 6 września 2020 (niedziela), w godz. 11:00-18:00.

Organizator: Ta-dam Agata Rak, www.facebook.com/targiroslinne.

Miejsce: Foyer Areny Głównej. Wejście nr 1 (od strony ul. Lema).

Wstęp wolny.

UWAGA! Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja na https://app.evenea.pl/event/badyle, lub w dniu wydarzenia przed wejściem do obiektu.

Arena Główna

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!