Benefis Agnieszki Radwańskiej

21 maja 2019 r. (wtorek)

godz. 17:00 – otwarcie bram

godz. 17:10 – Tennis Clinics Dla Dzieci

godz. 17:45 – powitanie Gości Agnieszki Radwańskiej

godz. 17:50 – charytatywny Tie-break UNICEF

godz. 18:10 – Debel Gwiazd

godz. 19:35 – aktywności Gości Agnieszki Radwańskiej z publicznością 

godz. 20:00 – Rozpoczęcie części artystycznej

godz. 21:45 – sesja autografów

21 maja 2019 roku TAURON Arena Kraków otworzy się na najlepszy tenis na świecie. Na korcie zagrają: Agnieszka Radwańska, Karolina Woźniacka oraz Łukasz Kubot i Marcin Matkowski. Zabraknie Andżeliki Kerber, która kontynuuje rehabilitację po kontuzji, jakiej doznała w Madrycie. W wydarzeniu, które uroczyście zakończy karierę sportową najlepszej polskiej zawodniczki, wezmą udział artyści polskiej sceny muzycznej oraz gwiazdy małego i wielkiego ekranu. Miastem gospodarzem wydarzenia jest Kraków.

W TAURON Arenie Kraków spotkają się miłośnicy tenisistki i polskiego sportu. Będą oni mieli wyjątkową okazję zobaczyć Agnieszkę Radwańską w akcji w trakcie meczów pokazowych, obok m.in. Karoliny Woźniackiej. Wśród zaproszonych gości znajdą się wybitni sportowcy: Kuba Błaszczykowski, Tomasz Hajto, Marcin Wasilewski, Jerzy Janowicz, Mariusz Czerkawski, Otylia Jędrzejczak, Joanna Jędrzejczyk, Łukasz Kubot, Marcin Matkowski, Klaudia Jans-Ignacik, Karolina Woźniacka, Angelique Kerber, Robert Korzeniowski.

Sportowej rywalizacji będą towarzyszyły atrakcje artystyczne w wykonaniu znanych muzyków i aktorów. Na scenie pojawią się m.in. Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny, Piotr Rubik, Torres Brothers, Tre Voci, Joanna Liszowska, Pectus, Kasia Wilk, Mezo.

Talent sportowy Agnieszki Radwańskiej jest znany już od dawana, teraz poznaliśmy ją z zupełnie innej strony. – Z okazji mojego benefisu, który już 21 maja odbędzie się w TAURON Arenie Kraków, dostałam propozycję nagrania piosenki z Karolina Woźniacką. Zgodziłam się, to jedno z moich marzeń, które chciałam zrealizować po zakończeniu kariery. Koniec kilkunastoletniej kariery z tenisem stał się dla mnie szansą na realizację innych interesujących wyzwań, zupełnie niezwiązanych ze sportem – powiedziała Agnieszka Radwańska. Słowa do utworu „We love tenis” napisał Jacek Cygan, muzykę – Piotr Rubik. Fragment teledysku możecie zobaczyć TUTAJ.

Warto wiedzieć

Benefis Agnieszki Radwańskiej odbędzie się w TAURON Areni Kraków 21 maja 2019 r. (wtorek). Miastem gospodarzem wydarzenia jest Kraków. Organizatorem wydarzenia jest agencja producencka SOS Music.

Wejścia do obiektu: nr 1, 2 i 3

Harmonogram:

godz. 17:00 – otwarcie bram

godz. 17:10 – Tennis Clinics Dla Dzieci

godz. 17:45 – powitanie Gości Agnieszki Radwańskiej

godz. 17:50 – Charytatywny Tie-break UNICEF

godz. 18:10 – Debel Gwiazd

godz. 19:35 – aktywności Gości Agnieszki Radwańskiej z publicznością (gry,zabawy, konkursy z nagrodami)

godz. 20:00 – rozpoczęcie części artystycznej

godz. 21:45 – sesja autografów

Bilety

Informacje o biletach: www.ebilet.pl i www.kupbilet.pl.

Miejsca na płycie: w II części Benefisu nastąpi odwrócenie krzeseł; rząd przy korcie tenisowym będzie najdalej od sceny w tym sektorze.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 15:00, kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 17:00.

Restauracja i punkty gastronomiczne 

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); klatki schodowe nr 4 i 7. Restauracja północna będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, od godz. 15:00, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3.

Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

Bankomat

Na terenie TAURON Areny Kraków znajduje się bankomat – znajduje się wewnątrz obiektu, na wprost wejście nr 1 (obok recepcji).

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 15:00.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków komunikacją miejską

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

***

  1. Urodziny TAURON Areny Kraków! 9 czerwca 2019 r. Wstęp wolny!

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ!

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk