Betlejem w Krakowie

Wyjątkowy koncert kolęd w TAURON Arenie Kraków

19 stycznia 2018 r. (piątek),

godz. 17:00 – otwarcie bram

godz. 19:00 – rozpoczęcie koncertu

godz. 21:30 – przewidywana godzina zakończenia koncertu

Natalia Kukulska, Igor Herbut, Kasia Moś, Daria Zawiałow, Mietek Szcześniak, Beata Bednarz, Mate.O, Agnieszka Musiał, Adam Krylik oraz Dana Vynnytska – to artyści, którzy biorą udział w wyjątkowym cyklu koncertów „Betlejem w Polsce”. 19 stycznia (piątek) jeden z nich odbędzie się w TAURON Arenie Kraków.

Wokalistom będzie towarzyszyć orkiestra AUKSO – jedna z najlepszych orkiestr kameralnych w Europie, która od ponad 20 lat jest wizytówką Polski na świecie. Artyści zaśpiewają ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach.

Uczestnicy koncertu po raz pierwszy usłyszą m.in. starą hebrajską pieśń szabatową, starogrecką kolędę z Kapadocji oraz kolędę węgierską i czeską.

Prowadzenie: Marek Zając.

Produkcja: Adam Guzdek, Mate.O.

Czas trwania koncertu: ponad 2 godziny.

Warto wiedzieć

Koncert „Betlejem w Krakowie” odbędzie się w TAURON Arenie Kraków w piątek, 19 stycznia o godz. 19:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 17:00. Planowana godzina zakończenia wydarzenia: 21:30.

Wejście do obiektu: wejście nr 1 i 3.

Organizatorem cyklu koncertów „Betlejem w Polsce” jest fundacja „Światło-Życie”.

Dochód z trasy koncertowej wspiera akcję „Głodnych nakarmić”.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.betlejemwpolsce.pl oraz na www.facebook.com/betlejemwpolsce.

Bilety są dostępne na: bilety24.pl oraz w parafiach.

Catering podczas wydarzenia

W dniu wydarzenia wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Aby dotrzeć do restauracji można skorzystać z wind nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram. W obiekcie czynne będą również punkty gastronomiczne, w ofercie których znajdą się przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

Od godz. 14:00 zapraszamy także do kawiarni w Małej Hali oferującej m.in. kawę, napoje i przekąski.  Tutaj będzie można poczekać na otwarcie bram.

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking będzie czynny od godz. 16:00.

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata