Black Sabbath„THE END”

BLACK SABBATH „THE END”

Gość specjalny: Rival Sons

TAURON Arena Kraków

2 lipca 2016 r.

Otwarcie bram: godz. 18:00

Black Sabbath – największa metalowa kapela wszechczasów 2 lipca (sobota) wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Będzie to koncert w ramach trasy: „The End” – The Final Tour. Jako support wystąpi Rival Sons. Organizatorem wydarzenia jest Live Nation.

Zaczęło się prawie pięć dekad temu z trzaskiem pioruna, wraz z odległym biciem dzwona, a następnie monstrualnym riffem, który wstrząsnął ziemią. Najcięższe rockowe brzmienie jakie kiedykolwiek słyszano. W tym właśnie momencie narodził się Heavy Metal, stworzony przez zespół młodych nastolatków z Birmingham w Anglii.

Teraz nadchodzi koniec, to ostatnia trasa największej metalowej kapeli wszechczasów – Black Sabbath. Ozzy Osbourne, Tony Iommi i Geezer Butler zamykają ostatni rozdział niesamowitej historii zespołu.

Pożegnalna trasa Black Sabbath – „The End” w Europie, rozpoczęła się 1 czerwca 2016 roku i jak mówią organizatorzy: prześcignie wszystkie poprzednie trasy wraz ze swoją najbardziej hipnotyzującą produkcją w historii istnienia zespołu.

Warto wiedzieć

Black Sabbath wystąpi w TAURON Arenie Kraków w sobotę 2 lipca 2016 r. – rozpoczęcie koncertu zaplanowano na godz. 20:40. Jako suport wystąpi zespół Rival Sons (godz. 19:40). Bramy zostaną otwarte o godz. 18:00.   

Organizatorem wydarzenia jest Live Nation.

Dodatkowe informacje o zespole: www.blacksabbath.com/; www.facebook.com/BlackSabbath.  Support: www.rivalsons.com

Informacje o biletach są dostępne na stronie: www.LiveNation.pl.

W dniu wydarzenia (2 lipca) dostępne będą szatnie (na poziomie A).

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł. W dniu wydarzenia (2 lipca) parking będzie dostępny od godz. 16:00.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Wzmocnienie komunikacji podczas wydarzenia

W związku z odbywającym się w TAURON Arenie Kraków koncertem 2 lipca (sobota) Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie skieruje w rejon TAURON Areny Kraków dodatkowe rezerwowe tramwaje.

W razie potrzeby będą one wykorzystane na liniach, na których, po zakończeniu wydarzenia, obserwowane będzie zwiększone zainteresowanie pasażerów.

Strefa BIZNES

Kontakt Strefy BIZNES TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk