Blue Planet IILive In Concert

Uwaga! Wydarzenie zaplanowane na 18 maja 2020 r. w TAURON Arenie Kraków zostało odwołane.

Komunikat organizatora FKP Scorpio Polska:

Walka z COVID-19 to bezprecedensowe wyzwanie dla naszej globalnej społeczności, a bezpieczeństwo i zdrowie naszej publiczności, artystów i pracowników zawsze jest dla nas priorytetem. 

Każdego dnia słyszymy o przedłużających się ograniczeniach dotyczących zgromadzeń publicznych w krajach sąsiednich. Polski rząd także wysyła wyraźne sygnały: w najbliższych tygodniach nie będzie powrotu do stanu sprzed pandemii.

W związku z tym, że wiele wydarzeń na całym świecie zostało już odwołanych oraz w celu zapewnienia bezpieczeństwa fanom i zapobiegania w rozprzestrzenianiu się nowego koronawirusa, z ogromnym żalem podjęliśmy decyzję o odwołaniu występów ”Blue Planet II Live in Concert” w Krakowie (18.05 Tauron Arena), Wrocławiu (19.05. Hala Stulecia), Warszawie (20.05. COS Torwar) i Gdańsku (21.05. Ergo Arena).

W CELU ZWROTU NALEŻNOŚCI ZA ZAKUPIONE BILETY PROSIMY O BEZPOŚREDNI KONTAKT Z PUNKTEM SPRZEDAŻY.

Dziękujemy Wam za zrozumienie. Z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć Was zdrowych i szczęśliwych w niedalekiej przyszłości.

***

Strona organizatora https://www.fkpscorpio.pl/

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk

Strefa VIP

Najem długoterminowy


tel.: +48 739 455 725


Marzena Sadowska

INFORMACJA ARCHIWALNA

Po sukcesie trzynastu koncertów na Wyspach Brytyjskich, Orkiestra Filharmonii Miasta Pragi, wraz z dyrygentem Matthew Freemanem, rusza w europejskie tournée, aby akompaniować zapierającym dech w piersiach żywym obrazom przedstawiających piękno naszej planety w widowisku Blue Planet II – Live In Concert. 18 maja 2020 r. zobaczymy je w TAURON Arenie Kraków.

W trakcie koncertu Blue Planet II widzowie mają możliwość obejrzeć oszałamiające filmy i zdjęcia z nagrodzonej przez BAFTA serii przyrodniczej BBC One, pokazujące tajemnice i cuda podwodnego świata oceanów naszej planety.

Niezwykłe wizualizacje przybliżą publiczności ten wyjątkowy świat dzięki ledowym ekranom 4K Ultra, a ilustrująca je muzyka skomponowana przez wybitnych twórców muzyki filmowej: Hansa Zimmera, Jacoba Shea i Davida Fleminga dopełni tej zdumiewającej podróży po oceanach naszego globu.

Warto wiedzieć

Blue Planet II – Live In Concert będzie można zobaczyć w TAURON Arenie Kraków 18 maja 2020 r. o godz. 20:00.

Bilety www.eventim.pl.

Organizatorem wydarzenia jest FKP Scorpio Polska.