Bóg Cię Kocha Tour

Sobota 13.04 18:00
Arena Główna

Bądź z nami, kiedy Franklin Graham będzie dzielił się osobistym przesłaniem o nadziei i ciesz się wieczorem wypełnionym muzyką na żywo. Wydarzenie jest bezpłatne. Odbędzie się 13 kwietnia 2024 roku w TAURON Arenie Kraków. Zabierz ze sobą rodzinę i przyjaciół!

Franklin Graham dołączy do wierzących w Polsce, aby dzielić się nadzieją jaką mamy w Chrystusie Jezusie. Nie jest to jednodniowe wydarzenie. Potrzeba miesięcy wypełnionych modlitwami, planowaniem i szkoleniem, aby wyposażyć lokalny kościół. Dowiedz się więcej o całym tym procesie i zaangażuj w niego od początku do końca.

Franklin Graham poświęcił swoje życie dzieleniu się Ewangelią Jezusa Chrystusa i zaspokajaniu potrzeb cierpiących ludzi na całym świecie. Franklin pełni funkcję prezesa i dyrektora generalnego Billy Graham Evangelistic Association (BGEA). Jego pierwsze wydarzenie ewangelizacyjne z tą posługą miało miejsce w 1989 roku i od tego czasu nadal szerzy Dobrą Nowinę poprzez setki wydarzeń na całym świecie.

Franklin kontynuuje dzieło swojego ojca, dr Billy’ego Grahama, który miał zaszczyt głosić w Polsce w 1978 roku. Ponad 30 lat po historycznej wizycie ojca, Franklin głosił Ewangelię podczas Festiwalu Nadziei w Warszawie, a w przyszłym roku powróci na wydarzenie ewangelizacyjne w Krakowie. Podobnie jak jego ojciec, Franklin współpracuje z lokalnymi kościołami, aby dzielić się przesłaniem, że Bóg kocha ludzi w Polsce i ma cel dla ich życia. Franklin będzie dzielił się tym samym prostym przesłaniem Ewangelii w Rzymie, we Włoszech i w Meksyku w miesiącach poprzedzających jego wizytę w Polsce.

Organizator: Billy Graham Evangelistic Association

Miejsce: TAURON Arena Kraków

Data: 13 kwietnia 2024 r., godz. 18:00

Strona wydarzenia i informacje o rezerwacji miejsc:

Wstęp wolny

 

 

 

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Weronika Plata

Strefa VIP

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska