Bóg Cię Kocha Tour

Bądź z nami, kiedy Franklin Graham będzie dzielił się osobistym przesłaniem o nadziei i ciesz się wieczorem wypełnionym muzyką na żywo. Wydarzenie jest bezpłatne. Odbędzie się 13 kwietnia 2024 roku w TAURON Arenie Kraków. Zabierz ze sobą rodzinę i przyjaciół!

Franklin Graham dołączy do wierzących w Polsce, aby dzielić się nadzieją jaką mamy w Chrystusie Jezusie. Nie jest to jednodniowe wydarzenie. Potrzeba miesięcy wypełnionych modlitwami, planowaniem i szkoleniem, aby wyposażyć lokalny kościół. Dowiedz się więcej o całym tym procesie i zaangażuj w niego od początku do końca.

Franklin Graham poświęcił swoje życie dzieleniu się Ewangelią Jezusa Chrystusa i zaspokajaniu potrzeb cierpiących ludzi na całym świecie. Franklin pełni funkcję prezesa i dyrektora generalnego Billy Graham Evangelistic Association (BGEA). Jego pierwsze wydarzenie ewangelizacyjne z tą posługą miało miejsce w 1989 roku i od tego czasu nadal szerzy Dobrą Nowinę poprzez setki wydarzeń na całym świecie.

Franklin kontynuuje dzieło swojego ojca, dr Billy’ego Grahama, który miał zaszczyt głosić w Polsce w 1978 roku. Ponad 30 lat po historycznej wizycie ojca, Franklin głosił Ewangelię podczas Festiwalu Nadziei w Warszawie, a w przyszłym roku powróci na wydarzenie ewangelizacyjne w Krakowie. Podobnie jak jego ojciec, Franklin współpracuje z lokalnymi kościołami, aby dzielić się przesłaniem, że Bóg kocha ludzi w Polsce i ma cel dla ich życia. Franklin będzie dzielił się tym samym prostym przesłaniem Ewangelii w Rzymie, we Włoszech i w Meksyku w miesiącach poprzedzających jego wizytę w Polsce.

Organizator: Billy Graham Evangelistic Association

Miejsce: TAURON Arena Kraków

Data: 13 kwietnia 2024 r., godz. 18:00

Strona wydarzenia i informacje o rezerwacji miejsc:

 

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE UDZIAŁU W WYDARZENIU:

Wstęp wolny!

  • osoby indywidualne – nie musza się rejestrować. Wystarczy, że po prostu przyjdą na wydarzenie natomiast obowiązywać będzie zasad kto pierwszy ten lepszy.
  • grupy (od 10 osób) – obowiązuje rejestracja na stronie wydarzenia – https://bogciekochatour.pl/
  • parking dla samochodów osobowych – jest już dostępny online TUTAJ
  • parking autokarowy – nie ma możliwości zaparkowania autobusem na terenie obiektu

Wszelkie pytania można kierować do organizatora na adres: biuro@bogciekochatour.pl

 

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ i TUTAJ.

Wejścia do obiektu: nr 1, 2, 3

 

Harmonogram

godz. 9:00 – otwarcie parkingów

godz. 16:00 – otwarcie bram

godz. 18:00 – początek koncertu

godz. 21:00 – planowane zakończenie koncertu

 

Parking

W dniu wydarzenia czynny będzie parking  płatny 50 zł. Parking będzie otwarty od godz. 9:00. Gwarancją miejsca jest zakup biletu online: TUTAJ

Zalecamy wcześniejszy przyjazd aby uniknąć kolejek przed rozpoczęciem wydarzenia!

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na obowiązujące zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej w związku z trwającymi remontami. Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl.

Gastronomia

Restauracja Północna będzie od otwarcia bram (windy nr 4 i 7)

Arena Coffee w Małej Hali– czynna od godz. 12:00

Arena Garden– czynna od godz. 12:00

Szatnie

Nieczynne.

Bankomat

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Weronika Plata

Strefa VIP

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska