Bruno Mars – 24K Magic World Tour

27 maja 2017 r. (sobota)

Otwarcie bram: godz. 18:10*

 Anderson .Paak & The Free Nationals – godz. 20:00*

Bruno Mars – godz. 21:15*

* podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie

Zdobywca  Nagrody Grammy i multiplatynowy piosenkarz Bruno Mars 27 maja (sobota) wystąpi w TAURON Arenie Kraków w ramach 24K MAGIC WORLD TOUR. Organizatorem wydarzenia jest Live Nation.

The 24K Magic World Tour to pierwsza duża trasa Marsa od zakończonej wielkim sukcesem trasy Moonshine Jungle World Tour w 2013 roku, która była międzynarodowym przebojem z 2 milionami sprzedanych biletów na całym świecie i 155 wyprzedanymi koncertami.

Wielokrotny zdobywca nagrody Grammy i dwudziestokrotnie nominowanej do tejże nagrody Bruno Mars sprzedał ponad 170 milionów singli i ponad 26 milionów albumów na całym świecie, stając się tym samym jednym z najlepiej sprzedających się artystów wszechczasów.

Ceniony przez krytyków piosenkarz, twórca tekstów, producent, reżyser i muzyk, który nie tak dawno temu zdominował listy przebojów z hitem “Uptown Funk”. Singiel ten otrzymał od stowarzyszenia RIAA diamentowy certyfikat i został singlem, który najdłużej pozostawał na pierwszej pozycji zestawienia Billboard “Hot 100”. Jednocześnie jest to jeden z dziesięciu singli w 57-letniej historii zestawienia, który spędził minimum 14 tygodni jako numer 1. “Uptown Funk” zdobyło niezliczoną ilość nagród, m.in. trzy nagrody Grammy w 2016 roku, wliczając w to prestiżową “Record of the Year”. Dodatkowo teledysk do “Uptown Funk” zdobyło nagrodę na MTV Video Music Awards 2016 w kategorii “Best Male Video”.

Mars wystąpił również w przerwie Super Bowl lutym tego roku u boku Beyoncé i Coldplay. Pierwszy występ Bruno Marsa w 2014 roku stał się drugą najchętniej oglądaną przerwą w historii Super Bowl, osiągając rekordową widownię 115,3 mln osób, będąc jednocześnie najmłodszym artystą, który stał się headlinerem Super Bowl. Według Billboardu, Mars zdobył pięć swoich pierwszych miejsc na “Hot 100” szybciej niż jakikolwiek piosenkach od czasów Elvisa Presleya. Jako piosenkarz, twórca tekstów i producent Bruno Mars osiągnął już imponujący katalog 35 singli znajdujących się na liście “Hot 100”.

WARTO WIEDZIEĆ

Organizatorem wydarzenia jest Live Nation (www.livenation.pl)

Bruno Mars wystąpi w TAURON Arenie Kraków 27 maja (sobota).  Bramy zostaną otwarte o godz. 18:10*.  Andersoon .Paak & The Free Nationals wystąpią o godz. 20:00*. Bruno Mars wyjdzie na scenę o godz. 21:15*.

* podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Uwaga! Ze względu na dużą liczbę osób biorących udział w koncercie prosimy o przybycie do TAURON Areny Kraków odpowiednio wcześniej. W ten sposób unikną Państwo zbyt długiego oczekiwania w kolejce i związanych z tym opóźnień. Bramy zostaną otwarte o godz. 18:10*, parkingi o godz. 12:00. Wcześniej (od godz. 10:00) zapraszamy także do skorzystania z oferty kawiarni i ogródka przy Małej Hali TAURON Areny Kraków.

Organizator przypomina, że na terenie koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych. Proszą o ich niezabieranie.

Informacje o biletach: www.LiveNation.pl.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 16:00, kasa nr 6 (TAURON Areny Kraków) od godz. 18:00.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 12:00.

Uwaga! W dniu koncertu (27.05)  wjazd na parking ogólnodostępny (płatny) będzie możliwy od strony ul Lema:

– osoby jadące od strony al. Pokoju – na pierwszych światłach należy skręcić w prawo,

– osoby jadące od strony al. Jana Pawła II – na drugich światłach należy skręcić w lewo.

Parking zewnętrzny na płycie górnej nie będzie dostępny.

W TAURON Arenie Kraków w dniu wydarzenia czynne będą szatnie na poziomie A (płatna 3 zł; przechowanie bagażu 10 zł).

Catering podczas wydarzenia 

Kawiarnia i ogródek przy Małej Hali

27 maja (sobota), od godz. 10:00, zapraszamy do kawiarni i ogródka przy Małej Hali TAURON Areny Kraków (będą czynne do godziny po zakończeniu wydarzenia). Kawiarnia znajduje się w górnej części Małej Hali, a ogródek tuż obok – między wejściem nr 2 do TAURON Areny Kraków a Małą Halą. W ofercie kawiarni znajdują się m.in. aromatyczne kawy i herbaty oraz szeroki wachlarz deserów.

Restauracja dla gości koncertu

27 maja wszyscy uczestnicy koncertu będą także mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Osoby posiadające bilety na sektory na poziomie A i C aby dojść do restauracji, będą mogły skorzystać z klatek schodowych nr 4 i 7.

Cały czas czynne będą także punkty gastronomicznych zlokalizowanych na poziomie A i C.

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering .

Wzmocnienie komunikacji podczas wydarzenia

W związku z odbywającym się w TAURON Arenie Kraków koncertem 27 maja (sobota) Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie skieruje w rejon TAURON Areny Kraków 8 dodatkowych rezerwowych tramwajów.

W razie potrzeby będą one wykorzystane na liniach, na których, po zakończeniu wydarzenia, obserwowane będzie zwiększone zainteresowanie pasażerów.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa Biznes

Kontakt Strefy Biznes TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata