Bryan Adams

We wtorek 16 grudnia 2014 r. Bryan Adams zaśpiewa w Kraków Arenie. Ten popularny kanadyjski wokalista wystąpi w Krakowie w ramach trasy koncertowej Reckless 30th Anniversary Tour z okazji 30. rocznicy ukazania się płyty Reckless.

Otwarcie bram

Goście posiadający bilety na koncert Bryana Adamsa w Kraków Arenie będą mogli wejść na teren obiektu od godziny 18:30. Koncert artysty rozpocznie się o godz. 20:00 i nie będzie poprzedzony supportem.

Zakup biletów

W dniu koncertu będzie możliwość zakupienia biletów w kasach Kraków Areny od godz. 12:00.

Aparaty fotograficzne

Na teren Kraków Areny nie można wnosić profesjonalnych aparatów fotograficznych (z wymienną optyką, lustrzanek itp), kamer video oraz tabletów.

Czego nie można wnosić?

Materiałów pirotechnicznych, broni, ostrych narzędzi i parasoli z ostrym zakończeniem (dopuszczalne są tylko małe składane). Na teren obiektu nie wolno także wnosić własnych napojów i jedzenia. W Kraków Arenie będą natomiast dostępne punkty gastronomiczne, w których będzie może zakupić napoje i jedzenie.

Depozyt

W okolicach bramy nr 2 Kraków Areny oraz przed wejściem na płytę (tunel północny) będzie czynny punkt z depozytem, koszt pozostawienia przedmiotu to 50,00 PLN. Jednocześnie informujemy, że opłata za depozyt nie będzie zwracana po odebraniu pozostawionych w nim rzeczy.

Szatnia

Na terenie Kraków Areny na poziomie A i C (parter i najwyższy poziom hali) będzie można także skorzystać z szatni, opłata wynosi 2 zł za sztukę.

Jak dojechać do Kraków Areny?

Kraków Arena położona jest 4 kilometry od Rynku Głównego w Krakowie, w otoczeniu Parku Lotników. Hala znajduje się w okolicy skrzyżowania Alei Pokoju, którą kursują autobusy i tramwaje z ul. Lema. Obiekt jest świetnie skomunikowany z resztą miasta. Najszybciej można się tu dostać tramwajem.

Zapraszamy także do skorzystania z parkingu Kraków Areny

– parking jest dostępny od godz. 16.30 w dniu imprezy,

– parking jest płatny – 30 zł – gotówką przy wjeździe lub na stronie www.eventim.pl

– parking bezpłatny – dla osób posiadających bilet w sektorze dla niepełnosprawnych (miejsca na parkingu naziemnym).

UWAGA!

Samochody z instalacją gazową mogą parkować wyłącznie na parkingu naziemnym.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk