Burn Battle School Remixed

Breakdance i hip-hop wkraczają do TAURON Areny Kraków

Busta Rhymes, DJ Grandmaster Flash i O.S.T.R. to artyści, którzy potwierdzili swój udział w BURN Battle School Remixed – wydarzeniu, które już 24 września (sobota) odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Po raz pierwszy w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce odbędzie się impreza, podczas której królować będzie breakdance i hip-hop!

BURN Battle School Remixed to święto kultury ulicznej, podczas którego fani będą mogli zobaczy na żywo światowej sławy tancerzy breakdance, występy lokalnych tancerzy oraz obejrzeć instalacje street-artowe tworzone na żywo.

Legendy hip-hopu

Gwiazdą wieczoru będzie wielokrotny zdobywca platynowych płyt, nominowany do nagród Grammy Busta Rhymes, znany na całym świecie m.in. ze swojej techniki szybkiego rapowania i wyjątkowych występów na żywo. Jego lista współpracy z gwiazdami jest długa: od Ozziego Osbourne’a i Janet Jackson do A Tribe Called Quest oraz J Dilla and Lil Wayna.

Busta Rhymes świętuje 25-lecie kariery muzycznej i nie może się doczekać, aby podzielić się z fanami swoją energią. – Jako artysta występujący na żywo, możesz kontaktować się z publicznością za pomocą słów, myśli i uczuć, możesz dzięki temu być jak najbliżej fanów i wyrazić to podczas koncertu. Wydarzenie Battle School Remixed organizowane przez BURN szanuje podstawowe zasady i autentyczność, z których wyrósł hip-hop mówi Busta Rhymes.

Podczas BURN Battle School Remixed swój wyjątkowy DJ-ski set będzie miał jeden z założycieli muzyki hip-hopowej, Grandmaster Flash, który wystąpi z polskim raperem O.S.T.R. Wydarzenie poprowadzi założyciel BURN Battle School MC Vladee oraz zaproszony MC Trix.

Warto wiedzieć

Organizatorem wydarzenia, które odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 24 września 2016 r. (sobota) jest Monster Energy.

Bramy TAURON Areny Kraków w dniu wydarzenia zostaną otwarte o godz. 18:00.

https://www.facebook.com/BurnENERGYDRINK/

Instagram.com/BURN_ENERGY

Twitter @BURN

#BURNBATTLESCHOOL

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata