Carniloving

26 sierpnia (sobota)

godz. 11:00 – 16:00

Teren zielony przed TAURON Areną Kraków od strony ul. Lema

Carniloving to cykliczne spotkania dla miłośników czworonogów! Daj się poznać i poznaj innych.
Spędzanie czasu ze swoimi zwierzakami to nieodłączny element Twojej codzienności? Regularne spacery, zabawy w parku czy leśne wycieczki to coś, na co czekacie: zarówno Ty, jak i Twój czworonożny przyjaciel?
Podczas codziennych wypraw widzisz, że ludzi takich, jak Ty jest więcej. Ten sympatyczny sąsiad z małym kundelkiem, ta miła starsza Pani, której wyżeł chętnie bawi się z Twoim owczarkiem…
W trakcie naszych spotkań będziesz mógł poznać ich bliżej – miłośników zwierząt, którzy aktywnie spędzają czas ze swoimi podopiecznymi.

Carniloving czeka na Ciebie!

Każde spotkanie Carniloving to nie tylko doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości.

To także możliwość poszerzenia swojej wiedzy z zakresu opieki nad zwierzętami: behawiorystyki, żywienia, zdrowia czy szkolenia.

Zobacz więcej na  carniloving.carnilove.com.pl

Parking

W dniu wydarzenia czynny będzie parking płatny. Opłata 10 zł – do uiszczenia w parkometrze lub online na stronie https://sklep.arenakrakow.pl/ 

Uwaga! od godz. 14:00 parking będzie płatny 20 zł – płatne na miejscu u obsługi parkingu.

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na obowiązujące w trakcie wakacji zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej w związku z trwającymi remontami.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju – obecnie zatrzymują się na nim tramwaje linii: 1, 10, 14, 22, 62 (nocna) i autobusy nr 128, 662 (nocny).

TAURON Arena Kraków Wieczysta – obecnie zatrzymuje się na nim tramwaje linii: 4, 9, 49, 52 i autobusy: nr 124, 128, 424, 664 (nocny).

TAURON Arena Kraków (przystanek autobusowy przy obiekcie) – zatrzymuje się na nim autobus linii 128.

 

Plener

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!