CAVALIADA Kraków 2023

CAVALIADA Kraków
2-5 marca 2023 roku
TAURON Arena Kraków

W 2023 roku w TAURON Arenie Kraków po raz kolejny odbędzie się wielki finał cyklu Cavaliada Tour. Będzie to nie tylko finał trzech rankingów Cavaliady w skokach przez przeszkody, powożeniu i WKKW, ale również finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata w skokach przez przeszkody. W TAURON Arenie Kraków odbędą się również zawody w ujeżdżeniu.

Czym jest CAVALIADA Tour?

CAVALIADA to największa impreza jeździecka w Polsce. Przez cztery dni zawodów indywidualnych na arenie można zobaczyć zawodników rywalizujących w zawodach w skokach przez przeszkody, ujeżdżeniu, powożeniu, skokach i WKKW. Najmłodsi uczestnicy biorą udział w CAVALIADA Future – konkursach dla dzieci na kucykach. CAVALIADA to także kwalifikacje i finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata w skokach przez przeszkody.

CAVALIADA to nie tylko impreza sportowa, ale także największe w Polsce Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Łącznie można odwiedzić ponad 200 wystawców oferujących m.in.: sprzęt dla koni, jeźdźców, paszę, odżywki, usługi oraz wozy konne. Nieodłącznym elementem każdej CAVALIADY jest bogata oferta pokazów i atrakcji dla publiczności.

W ostatniej trasie na arenach czterech miast rywalizowało ponad 1200 koni, a na trybunach zgromadziło się 60 tysięcy kibiców.

Bilety dostępne na stronie www.tobilet.pl

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: https://cavaliada.pl/pl/

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Weronika Plata

Strefa VIP

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska