Cirque Du Soleil – Crystal

Cirque du Soleil® prezentuje

CRYSTAL

Pierwszy akrobatyczny show na lodzie

po raz pierwszy w Polsce!

Cirque du Soleil powraca do Polski ze wspaniałym arenowym show: CRYSTAL! Oszałamiająca produkcja zabierze publiczność w podróż do zagadkowego, skutego lodem świata, gdzie różnorodnym technikom łyżwiarstwa towarzyszą nieprawdopodobne akrobacje w powietrzu.

Spektakl w reżyserii Shany Carroll oraz Sebastiena Soldevili opowiada historię Crystal – młodej dziewczyny, zdającej się nie pasować do otaczającego jej środowiska. Kiedy przypadkowo wpada do zamarzniętego stawu, pod jego taflą znajduje alternatywną wersję własnego życia.

Nasza ekscentryczna bohaterka zabiera publiczność w porywającą opowieść o odkrywaniu samego siebie, poprzez zanurzenie się w świecie własnej wyobraźni. Poczuj przypływ adrenaliny, podziwiając niesamowitą, surrealistyczną przestrzeń, w którą wkracza Crystal. To właśnie tam bohaterka ma możliwość stać się taką, jaką zawsze chciała być: pewną siebie, kreatywną, ciekawą świata.

„Zarówno zabawne, jak i wzruszające. Pobudza zmysły i wprowadza w dziecięcy zachwyt …” – Broadway World

CRYSTAL zachęca do oderwania się od rzeczywistości i udania się w wielobarwny świat opatrzony zdumiewającymi projekcjami wizualnymi. Show oczarowuje również emocjonującą ścieżką dźwiękową, łączącą elementy muzyki popularnej z charakterystycznym brzmieniem Cirque du Soleil.

Spektakl CRYSTAL jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.

Międzynarodowa obsada CRYSTAL obejmuje 43 artystów oraz ponad 50 członków załogi z ponad 20 różnych państw.

Dla wygody polskiego widza dialogi bohaterów są dubbingowane.

Obserwuj #CRYSTAL i #cirquedusoleil na : Facebook | Twitter | Instagram | Youtube

WARTO WIEDZIEĆ

Organizatorem wydarzenia jest agencja Alter Art (www.alterartshow.pl)

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania są dostępne TUTAJ

Wejścia do obiektu: nr 1, 2 i 3.

Harmonogram

Przedstawienie trwa w sumie 2 godziny 10 min i jest rozdzielone 20 minutową przerwą.

23 styczna (czwartek)

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:00 – rozpoczęcie przedstawienia

24 stycznia (piątek)

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:00 – rozpoczęcie przedstawienia

25 stycznia (sobota)

przedstawienie I

godz. 11:00 – otwarcie bram

godz. 12:00 – początek przedstawienia

przedstawienie II

godz. 15:00 – otwarcie bram

godz. 16:00 – początek przedstawienia

przedstawienie III

godz. 19:00 – otwarcie bram

godz. 20:00 – początek przedstawienia

26 stycznia (niedziela)

przedstawienie I

godz. 12:00 – otwarcie bram

godz. 13:00 – początek przedstawienia

przedstawienie II

godz. 16:00 – otwarcie bram

godz. 17:00 – początek przedstawienia

Z uwagi na wyjątkowy charakter przedstawienia oraz bezpieczeństwo artystów wejście na widownię po rozpoczęciu spektaklu możliwe jest tylko w wybranych momentach. Organizatorzy proszą o zajmowanie miejsc najszybciej jak to możliwe, a w przypadku spóźnienia proszą o cierpliwość. Obsługa umożliwi Państwu wejście na salę w stosownej chwili.

Bilety

Informacje o biletach są dostępne na www.alterartshow.pl www.cirquedusoleil.com/crystal oraz TUTAJ.

Ceny dynamiczne to system, w którym ceny biletów na różne przedstawienia i poziomy na trybunach są uzależnione od popytu na każde z widowisk. Klienci im wcześniej kupują bilety, tym niższą cenę i lepsze miejsca uzyskują. I odwrotnie – gdy późno rezerwujesz bilet na popularne przedstawienie, cena może być wyższa. Ceny posiadają jednak górny limit. Ceny dynamiczne zapewniają klientowi większy wybór ceny, jaką zapłaci za bilet.

Dzieci do 2 roku życia – wstęp bezpłatny, podczas przedstawienia muszą siedzieć na kolanach opiekuna.

Dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat dostępne są specjalne bilety ze zniżką 20%. W przypadku zakupu biletu zniżkowego warunkiem wstępu na przedstawienie jest posiadanie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego wiek dziecka.

Kasy

W dniach wydarzeń czynna będzie kasa nr 1 (organizatora): 23 stycznia od godz. 17:00; 24 stycznia od godz. 17:00; 25 stycznia od godz. 10:00; 26 stycznia od godz. 11:00.

W dniach wydarzeń czynna będzie kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) 23 stycznia od godz. 18:00; 24 stycznia od godz. 18:00; 25 stycznia od godz. 11:00; 26 stycznia od godz. 12:00.

Szatnie

W dniach wydarzeń w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A – płatna 4 zł. Płatność wyłącznie gotówką.

Restauracja i punkty gastronomiczne

W dniach wydarzeń serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); klatki schodowe nr 4 i 7. Restauracja północna będzie czynna każdego dnia od otwarcia bram.

Podczas wydarzeń zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniach wydarzeń czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Godziny otwarcia: 23 stycznia od godz. 16:00, 24 stycznia od godz. 16:00, 25 stycznia od godz. 10:00, 26 stycznia od godz. 11:00.

Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

Bankomat

Na terenie TAURON Areny Kraków (wewnątrz obiektu) znajduje się bankomat – na wprost wejście nr 1 (obok recepcji).

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking (płatny): przez Internet na stronie TAURON Areny Kraków – w cenie 35 zł samochody osobowe; gotówką przy wjeździe – w cenie 40 zł samochody osobowe, 100 zł autokary.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się ok. 1,5 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zalecamy wcześniejszy przyjazd w celu uniknięcia kolejek do wjazdu na parking przed rozpoczęciem wydarzenia. Ilość miejsc jest ograniczona. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków komunikacją miejską

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Robienie zdjęć i nagrywanie

Podczas widowiska CRYSTAL obowiązuje zakaz fotografowania aparatami fotograficznymi. Można natomiast robić zdjęcia telefonami komórkowymi. Pod żadnym względem nie można używać lampy błyskowej – może ona oślepić akrobatów, poprzez co stwarza dla nich zagrożenie. Aparaty fotograficzne należy zostawić w depozycie (koszt: 20 zł).

Podczas widowiska CRYSTAL obowiązuje zakaz filmowania (dotyczy to również telefonów komórkowych oraz aparatów).

***

Cirque du Soleil®

CRYSTAL to 42 produkcja Cirque du Soileil od 1984 roku. Od momentu powstania firma dostarczyła niesamowitych przeżyć oraz wprowadziła w zachwyt ponad 200 milionów widzów w ponad 450 miastach na sześciu kontynentach. Cirque du Soleil zatrudnia ponad 4 000 pracowników, włącznie z 1300 akrobatami z niemal 50 różnych krajów.

Więcej informacji na temat Cirque du Soleil znajdziesz na: www.cirquedusoleil.com

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil, Disney On Ice oraz Monster Jam. www.alterartshow.pl

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk