Codziennie Fit Tour

Jeszcze nikt nie żałował zrobionego treningu! Tak brzmi zaproszenie na trzecią edycję trasy treningowej Codziennie Fit Tour powered by PUMA! 29 lutego 2020 r. trening odbędzie się w Małej Hali TAURON Areny Kraków.

Program wydarzenia:

09.00 – 10.00 – rejestracja uczestników

10.15 – 11.00 – rozgrzewka z Bartez Dance-Fitness

11.15 – 12.15 – trening główny z Martą

12.30 – 13.15 – wykład z Martą

13.30 – 15.00 – czas na rozmowy i wspólne zdjęcia

Dodatkowe informacje i bilety na stronie organizatora: www.sklep.codzienniefit.pl

http://www.facebook.com/events/488623178706437/

***

Trenerka i ambasadorska marki PUMA, Marta z Codziennie Fit rusza w kolejną trasę treningową. Od 29 lutego do 29 marca odwiedzi 8 polskich miast w tym Kraków.

Marta, kto może przyjść na Twój trening?

– Szczerze? Praktyczni każdy! Zawsze w trakcie treningu pokazuję różne wersje ćwiczeń, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych – zapraszam na trening, nawet po to, by sprawdzić, czy taka aktywność jest dla ciebie. Trening na trasie może być pierwszym krokiem do zmiany stylu życia, albo dać kopa motywacyjnego osobie, która jest już aktywna.

Jakiego treningu można się spodziewać? Przygotowałaś coś specjalnego?

– Oczywiście! Na trening z trasy przygotowuję się dodatkowo i staram się stworzyć naprawdę dobry zestaw ćwiczeń. Będzie zarówno czas na zabawę, jak i porządny wycisk, staram się przeplatać mocne wzmacnianie ciało z cardio, które pomoże spalić trochę więcej kalorii. W trakcie projektowania treningu pamiętam też o różnych wersjach ruchów – trudniejszych i lżejszych – tak, żeby każdy mógł ćwiczyć w swoim tempie przez cały czas. Zresztą: przyjdźcie, to zobaczycie! Gwarantuję, że trening na trasie jest jedyny w swoim rodzaju. Tam jest po prostu szczególna atmosfera, można góry przenosić.

Co zabrać ze sobą na trening?

Z pewnością przyda się wygodny strój i sportowe buty. Dobre obuwie do ćwiczeń zapewni nam odpowiednią amortyzację i będzie wsparciem dla naszej stopy w trakcie treningu. Poza tym koniecznie trzeba wziąć ze sobą dobry humor – a całą resztą zajmę się ja! Oprócz ćwiczeń, na uczestników czeka pakiet powitalny, więc o potreningowe przekąski nie trzeba się martwić. O motywację też nie – postaram się zadbać o to za Was!

Codziennie Fit Tour powered by Puma – szczegóły:

Oprócz treningu z Martą, na uczestników czeka jeszcze masa innych atrakcji. Przede wszystkim wyzwanie na specjalnej, treningowej strefie marki PUMA i Martes Sport. Uczestnicy będą mogli zmierzyć swoją sprawność i rywalizować ze sobą, próbując pobić rekord Marty i jak najszybciej wykonać konkretny zestaw ćwiczeń.

Poza testowaniem swojej formy, każdy z uczestników będzie mógł dokonać pomiaru składu ciała na specjalnie strefie przygotowanej przez aplikację Fitatu czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na kreatywnej strefie foto.

Marta pomyślała również o osobach, które z różnych przyczyn nie dotrą na trasę i przygotowała dla nich razem z marką Martes Sport treningowe wyzwanie online – #fitmarzec. Oprócz gotowego planu treningowego, na uczestników czeka jeszcze motywacja w formie szczególnej nagrody: najaktywniejsza osoba ma szansę wygrać miejsce na letnim obozie: Codziennie Fit Camp powered by PUMA.

To z kim widzimy się na treningu?

Szczegóły znajdziecie na: www.codzienniefit.pl

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala