CzyżynaliaKABARETON

CZYŻYNALIA

ŚWIĘTO STUDENTÓW W TAURON ARENIE KRAKÓW

6 maja 2016 r. – KABARETON

Start: godz. 18:00; otwarcie bram: godz. 17:00

TAURON Arena Kraków otwiera swoje wrota zapraszając studencką brać na tegoroczne Czyżynalia. Nowe miejsce, nowa formuła – tegoroczna impreza na długo zapadnie w pamięć nie tylko studentom. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Samorządu Studentów Politechniki Krakowskiej.

Śmiech na dobry początek

Czyżynalia rozpoczną się 6 maja (piątek) Kabaretonem, który poprowadzi Piotr Bałtroczyk. Na scenie pojawią się zwycięzcy ubiegłorocznego Przeglądu Kabaretów PAKA – Fair Play Crew, to marka kojarzona z tańcem na najwyższym poziomie. Zobaczymy także Kabaret Młodych Panów oraz uwielbiających śpiewać artystów z Kabaretu Smile. Ich mocną stroną jest oczywiście piosenka kabaretowa. Każdy ich spektakl jest jedyny i niepowtarzalny i trzeba to zobaczyć na żywo.

Nie ma chyba też w Polsce osoby, która nie kojarzyłaby charakterystycznego śmiechu Katarzyny Pakosińskiej, teraz będzie go można usłyszeć w TAURON Arenie Kraków!

Harmonogram:

godz. 17:00 – otwarcie bram

godz. 18:00 – start

Fair Play Crew

Piotr Bałtroczyk

Katarzyna Pakosińska

godz. 20:00-20:30 – przerwa

Kabaret Smile

Kabaret Młodych Panów

godz. 22:30 – planowane zakończenie imprezy

Warto wiedzieć

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Samorządu Studentów Politechniki Krakowskiej.

Bilety/ kasy:

6 maja (piątek) kasa nr 1 (Organizatora) będzie otwarta od godz.12:00 do 22:30; kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 16:00 do 19:00.

Do dyspozycji gości będą szatnia na poziomie A (płatna 2 zł)

Parking:

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest PARKING w cenie 30 zł.

6 maja (piątek) parking zostanie otwarty o godz. 16:00.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom Czyżynaliów przypominamy, że nasz obiekt jest doskonale skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”; „Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II); „TAURON Arena Kraków NŻ”.

UWAGA! W związku z remontem torowiska na skrzyżowaniu ul. Królewskiej i al. Kijowskiej do 6 maja 2016 r. wyłączony został ruch tramwajowy na odcinku od Teatru Bagatela do Bronowic Małych. W związku z tym wprowadzono zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.kmkrakow.pl.

Wzmocnienie komunikacji miejskiej podczas Czyżynaliów

W związku z odbywającymi się w TAURON Arenie Kraków Czyżynaliami – 6 maja (piątek) Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu skieruje w rejon TAURON Areny Kraków dodatkowe rezerwowe tramwaje.

W razie potrzeby będą one wykorzystywane na liniach, na których, po zakończeniu wydarzenia, obserwowane będzie zwiększone zainteresowanie pasażerów.

Koncertowa sobota

Czyżynalia odbędą się także 7 maja (sobota) TAURON Arenę Kraków wypełni wówczas najlepsza polska muzyka. Na scenie zagrają zespoły: Kortez, Strachy na Lachy i COMA a także Brodka i Dawid Podsiadło. Koncerty rozpoczną się o godz. 17:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 16:00.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk