David Guetta

Support: GROMEE, DEEPEND, HUGEL

27 stycznia 2018 r. (sobota)*

godz. 18:15 – otwarcie bram

godz. 18:45 – support: Gromee

godz. 19:15 – support: Hugel

godz. 20:00 – support: Deepend

godz. 21:00 – David Guetta

ok. godz. 23:00 – planowane zakończenie wydarzenia

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management).

David Guetta zaczynał karierę jako DJ w latach 80. w klubach paryskiej dzielnicy Les Halles. Jego początki to przede wszystkim liczne sukcesy we Francji. Debiutancki singiel „Up & Way” z Robertem Owensem pomógł mu zdobyć popularność poza granicami kraju. Jako jeden z nielicznych francuskich DJ-ów rozwijał swoją ścieżkę kariery grając na Ibizie. Dzisiaj jego nazwiska nikomu nie trzeba przedstawiać –  Pierre David Guetta to legenda, niekwestionowany wyznacznik muzycznych trendów oraz jeden z najpopularniejszych DJ-ów świata.

O ogromnej, międzynarodowej popularności DJ-a, świadczą wypełnione po brzegi kluby i hale koncertowe, jak również imponujące statystyki w social mediach. Oficjalny profil artysty na portalu Facebook śledzą ponad 54 miliony fanów, a jego profil na Instagramie cieszy się liczbą 8 milionów obserwujących. Artysta ma na swoim koncie niezliczoną ilość koncertów na żywo, na scenach największych i najważniejszych festiwali oraz parkietach klubowych świata. Wśród nich znalazły się m.in.: Miami Ultra Music Festival, Tomorrowland oraz Coachella Festival. David Guetta stał się również głównym bywalcem jednego z najsłynniejszych klubów świata – Ushuaia na Ibizie. Na przestrzeni lat zdobył wiele prestiżowych nagród przemysłu muzycznego, w tym m.in. MTV European Music Awards, Grammy Awards, DJ Awards oraz NRJ Music Award. Magazyn FORBES ogłosił go jednym z dziesięciu najlepiej zarabiających DJ-ów na świecie.

David Guetta bardzo szybko stał się inspiracją dla wielu młodych twórców i zdobył niekwestionowaną pozycję na rynku muzycznym. Na swoim koncie ma współpracę z takimi gwiazdami jak: Rihanna, The Black Eyed Peas, Flo Rida, Nick Minaj, Usher, Taio Cruz, Ludacris, Avicii, Sia, Bebe Rexha, Afrojack, Showtek, czy Kid Cudi. Jesienią 2015 roku UEFA zdecydowała, że DJ będzie twórcą hymnu i oprawy muzycznej organizowanych we Francji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2016. Piosenka This One’s for You, nagrana z gościnnym udziałem szwedzkiej piosenkarki Zary Larsson, podbiła serca kibiców. Przebój tego lata – 2U – nagrany z Justinen Bieberem na potrzeby kampanii Victoria’s Secret – zajął najwyższe miejsca na najbardziej prestiżowych listach przebojów. Jedna z najgłośniejszych premier tego lata – Complicated, utwór z Dimitri Vegas & Like Mike i Kiiarą, osiągnął w ekspresowym tempie ponad dwa miliony wyświetleń.

GROMEE, DEEPEND, HUGEL

Set znanego francuskiego DJ-a w TAURON Arenie Kraków zostanie poprzedzony aż trzema supportami! Początek imprezy rozkręci najbardziej popularny polski DJ i producent muzyczny – GROMEE. Autor takich hitów, jak „Without You”, „Runaway” czy „Spirit”, zaprezentuje swój set w klimacie Deep House. Fani muzyki klubowej w Polsce doskonale wiedzą czego się spodziewać. Rozpoczęcie pierwszego występu zaplanowane jest na godzinę 18:45.

Jako drugi, na scenie pojawi się Hugel, świeże brzmienie francuskiej muzyki klubowej. Owoc jego współpracy z Robinem Schulzem w postaci hitu „I Believe I’m Fine” zapisał się już na liście topowych utworów. Hugel nie kryje swojego zachwytu wizytą w Polsce.
– Jestem bardzo dumny i szczęśliwy, że mogę wam zapowiedzieć mój udział w występie Davida Guetty. To będzie szaleństwo! – podkreśla Hugel w specjalnym zaproszeniu na koncert.

Bezpośrednio przed Davidem Guettą za konsolą pojawi się Deepend, niegdyś skład dwóch utalentowanych artystów. Pod tą nazwą kryją się autorzy takich hitów jak „Waiting for the Summer” czy znanej wersji utworu „I Hate U, I Love U”.  Od niedawna Deepend reprezentowany jest wyłącznie przez Falco i to właśnie on przyleci do Polski podkręcić atmosferę w TAURON Arenie Kraków.

Warto wiedzieć

Koncert Davida Guetty odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 27 stycznia 2018 r. (sobota). Bramy zostaną otwarte o godz. 18:15. Rozpoczęcie pierwszego występu zaplanowane jest na godzinę 18:45* (Gromee), kolejne o godz. 19:15 (Hugel) i godz. 20:00 (Deepend). David Guetta ma pojawić się na scenie o godz. 21:00Planowana godzina zakończenia wydarzenia: ok. 23:00.

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management).

Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. Wydarzenie organizowane 27 stycznia rozpocznie obchody 10-lecia istnienia agencji.

Niezbędnik koncertowy jest dostępny TUTAJ

Wejścia

Osoby, które zakupiły bilety do sektora Golden Circle (GC) wchodzą bramą numer 5, wejście od ulicy Stanisława Lema.

Osoby, które zakupiły bilety do sektora General Admission (GA) wchodzą bramą numer 5, wokół Małej Hali.

Osoby, które zakupiły bilety na trybuny (miejsca siedzące) wchodzą wejściem numer 1, 2 oraz 3.

Bilety

Bilety można nabyć poprzez stronę bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik na terenie całego kraju.

Będzie istniała możliwość zakupu biletów w dniu koncertu. Bilety będzie można nabyć bezpośrednio w kasie biletowej TAURON Arena Kraków przy wejściu nr 1 (kasa nr 1), czynnej od godziny 14:00.

Czego nie można wnosić na koncert?

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne

Do hali zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do hali można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

Dodatkowe ważne informacje

Podczas koncertu będą wykorzystywane efekty specjalne: światła stroboskopowe oraz pirotechnika. Osoby zachowujące się agresywnie oraz stwarzające zagrożenie dla innych uczestników wydarzenia zostaną wyprowadzone z hali bez możliwości ponownego wejścia na koncert.

Catering podczas wydarzenia

W dniu wydarzenia goście będą mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Aby dotrzeć do restauracji można skorzystać z wind nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram. W obiekcie czynne będą również punkty gastronomiczne, w ofercie których znajdą się przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, od godz. 15:00 czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3.

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking będzie czynny od godz. 17:00.

Uwaga! W dniu koncertu (27.01)  wjazd na parking ogólnodostępny (płatny) będzie możliwy od strony ul Lema:

– osoby jadące od strony al. Pokoju – na pierwszych światłach należy skręcić w prawo,

– osoby jadące od strony al. Jana Pawła II – na drugich światłach należy skręcić w lewo.

Parking zewnętrzny na płycie górnej nie będzie dostępny.

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł.

Osoby posiadające bilety do sektorów B korzystają z szatni na poziomie A, natomiast posiadacze biletów na płytę korzystają z szatni w pobliżu bramy numer 5. Ze względu na duże zainteresowanie koncertem, odbiór rzeczy z szatni po wydarzeniu może być utrudniony, organizator prosi uzbroić się w cierpliwość.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Gadżety

Podczas koncertu Davida Guetty będą dostępne gadżety artysty. Jedno stoisko będzie ulokowane vis a vis wejścia nr 1, natomiast drugi punkt sprzedażowy zlokalizowany zostanie na płycie koncertowej. Zakupić będzie można m.in.: koszulki, torby, czapeczki z daszkiem, plakaty oraz breloki. Jedyna możliwa forma płatności to gotówka.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata