Dawid PodsiadłoMałomiasteczkowa Trasa

23 listopada 2018 r. (piątek)

godz. 18:30* – otwarcie bram

godz. 20:30 – początek koncertu Dawida Podsiadło

*Podana godzina jest orientacyjna i może ulec zmianie

Po półtorarocznej przerwie w aktywności artystycznej Dawid Podsiadło wraca do show-biznesu. W ramach nowej trasy koncertowej 23 listopada 2018 r. wystąpi w TAURON Arenie Kraków.

Najnowsza płyta artysty „Małomiasteczkowy” miała premierę w październiku tego roku. – Po dwóch solowych albumach gdzie przeważały wolne i refleksyjne utwory napisane w języku angielskim, dojrzałem do tego, żeby całą płytę napisać i zaśpiewać po polsku, a jednocześnie zderzyć tę prawdę w tekstach z muzyką, która poruszy do tańca i do zabawy. Tak to dziś czuję i tak wymyśliłem emocje, które chcę ludziom przekazać na tych nagraniach – wyznaje Dawid Podsiadło.

Powrotowi Dawida na scenę towarzyszy „Małomiasteczkowa” trasa koncertowa, w wyjątkowej oprawie wizualnej, do której wykonawca zdążył nas już przyzwyczaić. Artysta, przewrotnie do nazwy, odwiedza największe miasta i aglomeracje, a koncerty odbywają się w halach widowiskowych mogących pomieścić kilkanaście tysięcy widzów.

WARTO WIEDZIEĆ

Koncert Dawida Podsiadło odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 23 listopada 2018 r. o godz. 20:30. Bramy zostaną otwarte o godz. 18:30 (podana godzina jest orientacyjna i może ulec zmianie).

Organizatorem wydarzenia jest: Good Taste Production.

Wejścia do obiektu 

Osoby posiadające bilety na płytę do obiektu dostaną się bramami nr: 2 i 3.

Osoby posiadające bilety na trybuny do obiektu dostaną się bramami nr: 1 i 4.

Organizatorzy proszą o bezpośrednie kierowanie się do dedykowanych danym biletom bram celem uniknięcia ponownego oczekiwania w kolejce.

Informacje o biletach

Organizator przypomina, że koncert Dawida Podsiadło w Krakowie jest wyprzedany w związku z czym sprzedaż biletów została zamknięta oraz nie będzie możliwości zakupu biletów przy wejściu na obiekt. Organizator prosi o wcześniejsze przybycie na teren wydarzenia. Organizator spodziewa się sporej frekwencji, dlatego punktualne pojawienie się na miejscu ułatwi mu planowe rozpoczęcie koncertu.

Regulamin imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Jedynie bilety zakupione w oficjalnych punktach sprzedaży (www.eventim.plwww.ebilet.pl,www.goingapp.pl oraz sklepy sieci Empik, Saturn i Media Markt) gwarantują możliwość wejścia na koncert. Organizator odradza zakup biletów poza autoryzowanymi punktami, ponieważ istnieje ryzyko zakupu biletów fałszywych lub nieważnych, które nie umożliwiają wejścia na koncert.
WAŻNE: Bilet musi posiadać kod kreskowy lub kod QR – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia biletu.

Bilety umożliwiają jednorazowe wejście na koncert. Po ich zeskanowaniu opuszczenie obiektu wiąże się z brakiem możliwości powrotu na teren imprezy.

Samodzielnie uczestniczyć w wydarzeniu może osoba, która w dniu imprezy ma ukończony 16. rok życia. Przy uczestnictwie osób, które w dniu imprezy mają ukończone 16 lat, jednak nie mają ukończonych lat 18, wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego (http://bit.ly/zgodanauczestnictwo). Organizator bądź najęty przez niego podwykonawca ma prawo do weryfikacji wieku uczestnika na podstawie dokumentu tożsamości oraz do weryfikacji zgody w przypadku osób pomiędzy 16 a 18 rokiem życia. Osoby poniżej 16. roku życia mogą uczestniczyć w imprezie jedynie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. Zarówno uczestnik jak i opiekun muszą posiadać ważne bilety wstępu na imprezę.

Obowiązuje zakaz wnoszenia na teren wydarzenia między innymi: broni, alkoholu, niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, środków odurzających i substancji psychotropowych, środków trujących i promieniotwórczych, płynów łatwopalnych, napojów w opakowaniach szklanych, plastikowych, metalowych i kartonowych, artykułów spożywczych, profesjonalnych aparatów fotograficznych, selfie stickiów oraz parasoli z ostrym zakończeniem.

Organizatorzy informują, że podczas koncertu wykorzystywane będą silne efekty świetlne oraz stroboskopowe. Uprzedzają również o możliwym wysokim poziomie hałasu, dlatego podczas koncertu obowiązkiem rodzica lub opiekuna prawnego, który uczestniczy w wydarzeniu wraz z dzieckiem, jest zadbanie o jego bezpieczeństwo, a w szczególności o zabezpieczenie słuchu dziecka tak, by nie doszło do uszkodzeń wskutek zbyt głośnej muzyki (słuchawki ochronne).

RESTAURACJA I PUNKTY GASTRONOMICZNE

W dniu wydarzenia SERDECZNIE ZAPRASZAMY do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3; windy nr 4 i 7). Restauracja będzie czynna od otwarcia bram. Podczas koncertu  zapraszamy także do punktów gastronomicznych na poziomie A i C, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, od godz. 16:30, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

SZATNIE

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A i C.

Uwaga! Osoby z biletami na poziomie C proszone są o korzystanie z szatni na poziomie C.

Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Płatność wyłącznie gotówką.

PARKING

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

W dniu wydarzenia parking zostanie otwarty o godz. 17:30.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk