Dire Straits Experience

24 lutego 2019 r.

godz. 19:00 – otwarcie bram

godz. 20:00 – początek koncertu

godz. 23:00 – planowana godzina zakończenia koncertu

Dire Straits EXPERIENCE powraca po latach na światową trasę koncertową, z udziałem kilku członków składu początkowego zespołu. 24 lutego 2019 r. grupa wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Bilety są dostępne na eventim.pl.

Zespół Dire Straits, na czele z Markiem Knopflerem założony w latach 70. XX w. ma na swoim koncie 120 mln. sprzedanych albumów na stałe wpisał się w historię światowego rocka. Ogromne zainteresowanie zespołem trwa nadal, mimo odejścia z niego pod Marka Knopflera, który obecnie realizuje własne projekty.

Grupa Dire Straits z nagłówkiem EXPERIENCE powraca po latach na światową trasę koncertową przedstawiając niezapomniane show. Zdobywcy Grammy Awards: saksofonista Chris White, gitarzysta Terence Reis, perkusista Chris Whitten, klawiszowiec Simon Carter, Tim Walters i James Powell koncertują na całym świecie.

Warto wiedzieć

Koncert Dire Straits EXPERIENCE odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 24 lutego 2019 r. o godz. 20:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 19:00.

Wejście do obiektu: nr 1 i 2.

Bilety są dostępne na stronie www.eventim.pl.

Kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) będzie czynna od godz. 18:30.

Organizatorem wydarzenia jest Moravia Top Concerts (www.moraviatopconcerts.cz/pl).

Strona zespołu: www.direstraitsexperience.com.

RESTAURACJA I PUNKTY GASTRONOMICZNE

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); windy nr 4 i 7. Restauracja północna będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, od godz. 17:00, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

SZATNIE

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Płatność wyłącznie gotówką.

PARKING

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 17:00. Uwaga! górna płyta parkingu zewnętrznego będzie niedostępna.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

***

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera TAURON Areny Kraków – www.tauronarenakrakow.pl/newsletter

 

 

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk