Disney KsiężniczkiKoncert

Najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya zabrzmią na żywo

5, 6, 7 maja 2023 r.

TAURON Arena Kraków

Historie Księżniczek i Królowych Disneya oczarowują i inspirują kolejne pokolenia. Uczą nas dostrzegać ukryte głęboko dobro, z odwagą odkrywać nowe światy i przekonują, że mamy tę moc. Nieodłączną częścią tych opowieści są wielkie, muzyczne przeboje.

Już w maju 2023 r. w Krakowie, podczas niezapomnianych wieczorów usłyszymy na żywo najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya.

Na jednej scenie wybrzmią utwory z klasycznych animacji i najnowszych przebojów kinowych, m.in. z obu części Krainy lodu, Vaiany: Skarbu oceanu, Pocahontas, Zaplątanych, Aladyna, Mulan czy Małej syrenki. To wyjątkowe widowisko ubarwią materiały filmowe na wielkim ekranie.

Koncert Księżniczek Disneya to muzyczne wydarzenie stworzone z myślą nie tylko o dzieciach i młodzieży, ale o wszystkich miłośnikach animowanych filmów Disneya i znakomitej, wielokrotnie nagradzanej muzyki, która od lat skrada serca małych i dużych.

Koncerty zbiegają się w czasie z Wielkim Świętem Księżniczek, akcji Disneya na cześć bohaterek, które wypełniają nasz świat odwagą i dobrocią. Na cześć każdej Vaiany, która odważy się wypłynąć poza rafę, każdej wytrwałej Tiany, każdej walecznej Meridy, każdej szlachetnej Belli i każdej troskliwej Śnieżki. Na cześć każdej Elsy i Anny, Królowych które wyznaczają szlak kierując się sercem. Dołącz do nas i stań się częścią tej przygody.

Harmonogram

5 maja 2023 r. (piątek)

godz. 17:00 – otwarcie bram

godz. 19:00 – początek koncertu

6 maja 2023 r. (sobota)

godz. 16:00 – otwarcie bram

godz. 18:00 – początek koncertu

7 maja 2023 r. (sobota)

godz. 10:00 – otwarcie bram

godz. 12:00 – początek koncertu

Bilety:

https://disneyksiezniczkikoncert.pl/

Eventim  https://www.eventim.pl/…/disney-ksiezniczki-koncert…/

Going  https://goingapp.pl/…/disney-ksiezniczki-2023…/maj-2023

Organizatorem wydarzenia jest Follow The Step https://followthestep.com/

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Weronika Plata

Strefa VIP

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska