Disney On Ice Magiczny Świat Lodu

W rolach głównych: Anna i Elsa, bohaterki animowanego filmu wszech czasów – „Krainy lodu”! 

14.11.2014 – piątek: 18:30 – premiera 
15.11.2014 – sobota: 10:30; 14:30; 18:30 
16.11.2014 – niedziela: 10:30; 14:30 

Po raz pierwszy na lodzie pojawią się Anna i Elsa, bohaterki nagrodzonego Oscarem® animowanego filmu wszech czasów, „Krainy lodu” Disneya! Widzowie ruszą w podróż po Północnych Górach wraz z zabawnym bałwanem Olafem, nieokrzesanym handlarzem bryłami lodu Kristoffem i jego wiernym reniferem Svenem, którzy pomagają księżniczkom w pełnej akcji i magii przygodzie. Do wspólnej zabawy widzów zaproszą także inne ukochane przez dzieci postacie Disneya, a wśród nich Ariel, Roszpunka i Bella, których historie także przeniesiono na lód.

„Przez ponad trzydzieści lat produkcji przedstawień z cyklu Disney On Ice, w Feld Entertainment czekaliśmy na film taki, jak „Kraina Lodu”” – mówi producentka Nicole Feld. „Najbardziej radosną częścią wprowadzania na lód historii nowych postaci, takich, jak Elsa i Anna, jest ich przesłanie – siostry odkrywają prawdziwe znaczenie miłości. To mocne, inspirujące publiczność słowa”.

„Magiczny Świat Lodu”, widowisko wyprodukowane przez Feld Entertainment i promowane przez Alter Art, to magiczna mieszanka iście królewskiej zabawy – historii kochanych przez publiczność dzielnych bohaterek Disneya oraz żywiołowej choreografii, która sprawi, że widzowie będą tańczyć, śpiewać i kibicować swoim ukochanym postaciom z filmów Disneya w ich przygodach. Mickey i Minnie prowadzą małych i dużych miłośników Disneya przez piękną krainę, w której spotykają m. in. Sebastiana i córki Trytona – bohaterów „Małej Syrenki”, głośnych oprychów z „Zaplątanych” i zaklętych w przedmioty służących z „Pięknej i Bestii”.

„Dodanie do klasycznych opowieści wątku najnowszego, rewelacyjnie przyjętego filmu animowanego, „Krainy Lodu”, i uzupełnienie ich o elementy komedii i muzyki pozwoliło nam płynnie wprowadzić widza w każdą z historii” – dodaje producentka Juliette Feld.

By stworzyć to niezwykłe przedstawienie z udziałem gwiazd łyżwiarstwa, producentki – siostry Nicole i Juliette Feld zatrudniły najbardziej utalentowanych twórców:

  • Patty Vincent (reżyseria) – wyreżyserowała wiele widowisk Feld Entertainment na scenie i lodowisku, w tym prezentowane w Polsce przedstawienia Disney On Ice: „Księżniczki i Herosi”, „Świętujemy!” oraz „Świat Fantazji”. Rozpoczęła karierę w Feld Entertainment 31 lat temu jako łyżwiarka i awansowała na stanowisko Dyrektor Rozwoju Postaci we wszystkich przedstawieniach Disney On Ice w trasie. To ona odpowiada za układy taneczne, pasujące do wykonawców i bohaterów danego widowiska.
  • Jeremy Desmon (scenariusz) – autor wielu widowisk z cyklu Ringling Bros. and Barnum & Bailey oraz Disney Live!, laureat licznych nagród dla scenarzystów i dramaturgów.
  • Cindy Stuart (choreografia) – czterokrotnie nominowana do tytułu „Choreografa Roku” amerykańskiego Związku Łyżwiarzy Profesjonalnych. Pracowała m. in. ze złotym medalistą olimpijskim Robinem Cousinsem, tworzyła choreografię dla trzykrotnych złotych medalistów mistrzostw świata, zdobywców złota na olimpiadzie w Vancouver – pary Shen Xue i Zhao Hongbo, oraz dla złotych medalistów z Salt Lake City, kanadyjskiej pary Jamie Salé i Davida Pelletiera; choreografka wielu widowisk Disney On Ice.
  • Walt Spangler (scenografia) – twórca scenografii teatralnej, operowej i tanecznej z doświadczeniem na Broadwayu;
  • Cynthia Nordstrom (kostiumy) – autorka kostiumów do ponad 15 przedstawień tanecznych i na lodzie pod marką Disneya.
  • Sam Doty (światła) – od 2006 r., projektuje i współtworzy każde widowisko Feld Entertainment. Ogromne doświadczenie Doty’ego w oświetlaniu widowisk tanecznych, jego rozumienie rytmu i melodii pozwalają mu na niezrównane tłumaczenie muzyki i ruchu na grę świateł.

Po więcej informacji o Disney On Ice zapraszamy na strony www.disneyonice.pl i www.alterartshow.pl

Ceny biletów:

120 zł (kategoria Platynowa)
99 zł (kategoria Złota)
79 zł (kategoria Srebrna)
55 zł (kategoria Brązowa)

Bilety w sprzedaży od 21 sierpnia 2014 na www.alterartshow.pl oraz w punktach sprzedaży eBilet i Ticketpro.

Oferty specjalne

PAKIETY RODZINNE. KUP 4 BILETY, ZAPŁAĆ JAK ZA 3. CZWARTY BILET GRATIS!

– dotyczy biletów w kategoriach cenowych BRĄZOWA, SREBRNA i ZŁOTA;
– nie dotyczy przedstawień premierowych;- oferta ograniczona liczbą miejsc;

BILETY NA PREMIEROWE PRZEDSTAWIENIA W SPECJALNEJ CENIE 50 lub 60 zł!

– nie dotyczy pozostałych przedstawień;- wszystkie bilety (z wyłączeniem kategorii Platynowej) w specjalnej niższej cenie (Warszawa: 60 zł, pozostałe miasta: 50 zł);
– oferta ograniczona liczbą miejsc;

Przedstawienia w Kraków Arenie
14.11.2014 – piątek: 18:30 – premiera 
15.11.2014 – sobota: 10:30; 14:30; 18:30 
16.11.2014 – niedziela: 10:30; 14:30 

Informacja dla kierowców:

– parking płatny – 30 zł (płatne gotówką przy wjeździe)
– parking bezpłatny dla osób posiadających bilet w sektorze dla niepełnosprawnych – udostępnione będą miejsca na parkingu naziemnym.

UWAGA!
Samochody z instalacją gazową mogą parkować wyłącznie na parkingu naziemnym.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk