Disney On Ice100 lat magii Disneya

17 – 20 listopada 2016 r.

Czternaście ponadczasowych bajek, trzydzieści piosenek oraz ponad pięćdziesięcioro niezapomnianych bohaterów, w tym Anna, Elsa i Olaf z disneyowskiej Krainy Lodu! To wszystko czeka w jednym spektakularnym show, które w dniach 17-20 listopada będzie można zobaczyć w TAURON Arenie Kraków!

17 listopada (czwartek) – 18:30 PREMIERA

18 listopada (piątek) –18:30

19 listopada (sobota) – 10:30; 14:30; 18:30

20 listopada (niedziela) – 10:30; 14:30; 18:30

Wyjątkowe przedstawienie poprowadzi Myszka Miki, która jako Mistrz Ceremonii otworzy paradę ponad 50 ulubionych postaci. Myszka Mini, Kaczor Donald, Goofy oraz wszystkie księżniczki Disneya, w tym Kopciuszek, Roszpunka, Arielka, Śnieżka oraz Tiana pojawią się na jednej tafli lodu. Dzieci odwiedzą zimową krainę Arendell z siostrami Anną i Elsą z nagrodzonego Oscarem® i wyróżnionego nagrodą BAFTA animowanego filmu wszechczasów Kraina Lodu. Publiczność z pewnością ucieszy również obecność Olafa i Kristofa, którzy pospieszyli na pomoc Elsie.

Fascynujące przygody bohaterów produkcji ze studia Disney / Pixar, Gdzie jest Nemo? i Toy Story czy animacji Disneya Król Lew, Piękna i Bestia, Alladyn to gwarancja, że dzieci będą oglądały to widowisko z zapartym tchem.

Dziedzictwo Disneya przedstawione w 14 klasycznych i współczesnych opowieściach, międzynarodowa grupa nagradzanych łyżwiarzy, energiczna choreografia oraz piękna scenografia z pewnością oczarują młodych widzów. Dzięki 30 znanym i lubianym piosenkom, takim jak Mam tę moc!, Ty druha we mnie masz i Hakuna Matata, Disney On Ice: 100 lat magii Disneya pozwoli przeżyć całej rodzinie niesamowitą przygodę, na lata pozostawiając cudowne wspomnienia.

Harmonogram przedstawień w TAURON Arenie Kraków

17 listopada (czwartek) – 18:30 PREMIERA

18 listopada (piątek) –18:30

19 listopada (sobota) – 10:30; 14:30; 18:30

20 listopada (niedziela) – 10:30; 14:30; 18:30

Bramy TAURON Areny Kraków będą otwierane godzinę przed każdym spektaklem.

WARTO WIEDZIEĆ

Organizatorem wydarzenia jest Alter Art Show.

Dodatkowe informacje o imprezie i biletach są dostępne na stronie na www.alterartshow.pl.

Kasa nr 1 (Organizatora) będzie otwarta w czwartek (17 listopada) i piątek (18 listopada) od godz. 10:00; w sobotę (19 listopada) i niedzielę (20 listopada) od godz. 9:00.

Kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) każdego dnia będzie czynna od otwarcia bram do rozpoczęcia spektaklu.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania są dostępne TUTAJ

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). W poszczególnych dniach parking będzie otwierany dwie godziny przed rozpoczęciem pierwszego spektaklu.

W TAURON Arenie Kraków w poszczególnych dniach czynne będą szatnie (płatne 3 zł; przechowanie bagażu 10 zł).

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzeń przypominamy, że TAURON Arena Kraków jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko hali znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata