Dzień Dziecka w Arena Garden Street Food Market

Zapraszamy na Dzień Dziecka w Arena Garden przy TAURON Arenie Kraków!

29-30 maja 2021 r.

Wstęp wolny

Strefa Areny Garden przy TAURON Arenie Kraków zaprasza na kolejny weekend z pysznym jedzeniem i znakomitą zabawą. Dzień Dziecka świętujemy przez całą sobotę i niedzielę!

Zapraszamy Dzieci w każdym wieku 😉 i całe rodziny do spędzenia czasu w otoczeniu TAURON Areny Kraków i Parku Lotników Polskich. Program atrakcji przedstawia się następująco:

SOBOTA (29 maja):
12:00 – 17:00: Atrakcje i animacje od SWIM TEST
15:00 – 17:00: Lenizm z grami planszowymi Alexander Toys
17:00: Spektakl „Kruszynka” Teatr Lalek Pinokio
NIEDZIELA (30 maja):
11:00 – 20:00: Wawel Truck w Arena Garden Street Food Market
12:00 – 17:00: Atrakcje z Fikołki Sala Zabaw Bonarka City Center
18:00: Warsztaty cyrkowe
W przypadku pogorszenia pogody, atrakcje zostaną przeniesione do środka TAURON Areny Kraków
* * *

Niepowtarzalna atmosfera, wystrój w klimacie ogrodu, możliwość atrakcyjnego spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi i oczywiście smaczne jedzenie to wszystko sprawiało, że w ubiegłym roku Arena Garden działająca przy TAURON Arenie Kraków cieszyła się ogromnym zainteresowaniem krakowian. Co czeka na gości tym razem?

Oczywiście strefa food trucków – z jedzeniem, napojami i słodkościami. W tym roku miłośnicy street foodu mogą sięgnąć po dania z różnych zakątków świata: jest kuchnia grecka i ramen, znajdziemy też klasyki w postaci frytek i burgerów, gofrów oraz lodów, będą też „Śniadania na trawie”. Letnie wieczory spędzane na leżaku nie mogą się obyć bez chłodnych napojów, których będzie pod dostatkiem.

Zaplanuj urodziny i zaproś przyjaciół

Tegoroczną nowością będzie możliwość wynajęcia miejsca np. na imprezy urodzinowe. Utworzone zostaną również przestrzenie do kameralnego spędzenia czasu z przyjaciółmi. Wszystko to pod palmami, w letnim klimacie, przy kolorowych stołach i wygodnych, wiklinowych budkach, doskonale znanych z gorących plaż. Wewnątrz budynku staną również kolorowe kanapy, na których będzie można schronić się przed upałem lub przed deszczem albo po prostu zrelaksować się w zacisznym miejscu.

Wzorem zeszłego sezonu, w strefie znajdzie się wiele miejsc przeznaczonych do zrobienia sobie zdjęć, m.in. roślinna ścianka z neonem #weźżewyluzuj – hasło to będzie tegorocznym motywem przewodnim strefy.

Warto wiedzieć

Strefa Arena Garden przy TAURON Arenie Kraków jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 13:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 11:00.

Organizatorem strefy jest firma Meta sp. z o.o., współorganizatorem jest Arena Kraków S.A.

Arena Garden została zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Więcej informacji: www.facebook.com/ArenaGardenKrakow/ oraz www.instagram.com/arena_garden/

 

Wynajem obiektu

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!