Eros RamazzottiPerfetto

 29 września o godzinie 20:00 w TAURON Arenie Kraków wystąpi Eros Ramazzotti – jeden z najpopularniejszych włoskich muzyków na świecie. Koncert odbędzie się w ramach światowej trasy koncertowej promującej najnowszą płytę „Perfetto“.

Eros Ramazzotti jest niewątpliwie jednym z najpopularniejszych włoskich artystów. W ciągu swojej 30 letniej kariery sprzedał ponad 40 milionów płyt na całym świecie, a jego przeboje takie jak „Se bastasse una canzone“, „Piu bella cosa“, Cose della vita“ czy Fuoco nel fuoco“ śpiewało podczas jego koncertów ponad 40 milionów widzów.

Muzyk ma na swoim koncie 13 albumów studyjnych, ostatni zatytułowany „Prefetto“ ukazał się 12 maja 2015 r. Krążek zawiera 14 premierowych utworów, które nagrane zostały w Los Angeles, w Rzymie oraz w Mediolanie. Do współpracy nad tą płytą Włoch zaprosił między innymi gitarzystę Michaela Landau, który miał okazję pracować między innymi z Michaelem Jacksonem, Jamesem Taylorem czy Milesem Davisem oraz perkusistę Vinnie Colaiuta, który ma na swoim koncie współpracę takimi artystami jak Joni Mitchell, Herbie Hancock, Quincy Jones czy Leonard Cohen.

Eros Ramazzotti w swoim dorobku ma także wiele wyjątkowych i niezapomnianych duetów z takimi artystami światowego formatu jak Tina Turner, Ricky Martin, Luciano Pavarotti, Cher, Andrea Bocelli czy Joe Cocker czy Anastacia.

Krakowski koncert z pewnością będzie wyjątkowy dla wszystkich fanów Erosa Ramazzotii’ego i włoskiej muzyki. Artysta zaprezentuje nie tylko najnowsze kompozycje, ale również swoje największe hity.

Bilety na wrześniowy koncert w TAURON Arenie Kraków są dostępne na stronie www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży sieci sklepów Empik.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk