EXPOzycja – Wiedza i SprzętPLANOWANA ZMIANA TERMINU

Uwaga! Jak poinformował Organizator wydarzenie zaplanowane na 23-24 kwietnia 2020 r. (czwartek – piątek) najprawdopodobniej będzie miało nowy termin. Więcej informacji: https://www.fotoplus.pl/expozycja

 

***

INFORMACJA ARCHIWALNA

Prelekcje i warsztaty dla miłośników fotografii i filmu. Ekspozycja sprzętu foto-wideo.

EXPOzycja to darmowe wydarzenie organizowane przez firmę Foto-Plus, które odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2020 r. w TAURON Arenie Kraków. Jego celem jest inspirowanie uczestników do rozwijania swoich pasji i umiejętności poprzez udział w licznych warsztatach i wykładach prowadzonych przez znanych fotografów i filmowców, którzy przekazują niezbędną wiedzę oraz dzielą się praktycznymi poradami.

Podczas EXPOzycji można zapoznać się z nowinkami technologicznymi najważniejszych producentów aparatów fotograficznych, kamer i różnego rodzaju akcesoriów. Z jednej strony eksponowany jest nowoczesny sprzęt, a z drugiej prowadzone są warsztaty przygotowujące uczestników jak te narzędzia najlepiej twórczo wykorzystywać.

EXPOzycja to miejsce spotkań ludzi interesujących się fotografią i filmowaniem, którzy mogą w miłej atmosferze porozmawiać o wspólnych zainteresowaniach, wymienić się doświadczeniami oraz skonsultować z wybitnymi specjalistami i praktykami z różnych dziedzin.

W części targowej uczestnicy mogą zapoznać się z nowinkami sprzętowymi oraz produktami, które usprawnią ich pracę na każdym etapie tworzenia. Swoje stoiska przygotowują najwięksi i najpopularniejsi producenci. Do dyspozycji dostępni są doradcy, którzy dopasują najlepsze rozwiązania do określonych potrzeb oraz budżetu. Uczestnicy mają możliwość praktycznego przetestowania między innymi: lustrzanek, bezlusterkowców, obiektywów, kamer profesjonalnych i sportowych, dronów, gimbali, wyposażenia studia fotograficznego, profesjonalnych drukarek fotograficznych, profesjonalnych monitorów graficznych, tabletów i wielu innych akcesoriów.

EXPOzycja to także doskonała okazja do zakupów – dla uczestników przygotowywana jest wyjątkowo atrakcyjna oferta handlowa. Na odwiedzających oczekuje również zespół doświadczonych specjalistów FOTO-PLUS, którzy służą radą oraz mogą przygotować indywidualną ofertę.

Najważniejsze informacje:
EXPOzycja odbędzie się 23 i 24 kwietnia 2020 r. w TAURON Arenie Kraków. Początek godz. 8:00.
Udział jest darmowy, wystarczy zarejestrować się na stronie: www.fotoplus.pl/expozycja/rejestracja
Szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz relacje z poprzedniej edycji również znajdziecie na stronie wydarzenia. www.fotoplus.pl/expozycja/

Sale konferencyjne i foyer

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!


tel.: 12 349 11 90


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!