Faith No More

Błyskotliwi, niepokorni i nieprzewidywalni, jeden z ostatnich bastionów rocka, choć właściwie w wypadku tego zespołu nie można mówić o jednym tylko gatunku muzycznym.
Jedni z największych muzycznych alchemików naszych czasów, którym Siła Wyższa nie poskąpiła ani geniuszu, ani wytrwałości, ani umiejętności łączenia tak wielu stylów muzycznych z pierwiastkiem doskonałości. 
Formacja, która od lat cieszy się uznaniem fanów i mediów. I wreszcie – autorzy jednej z najbardziej wyczekiwanych płyt tego roku. Z niekłamaną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić na koncert FAITH NO MORE, już 8 czerwca – TAURON Arena Kraków – bilety w sprzedaży od środy, 25 lutego! 
Do zobaczenia!

Metal Mind Productions

zaprasza

Na jedynym koncercie w Polsce!

FAITH NO MORE

8.06.2015 – TAURON Arena Kraków, godz. 20.00

Rozpiska godzinowa:

godz. 18:00 – early entrance, dla osób z biletami EE, wejście bramą północną
godz. 18:30 – otwarcie bram, czynne będą wejścia 1 i 3 oraz brama północna – wejście na płytę
godz. 19:30 – Speculum
godz. 20:15 – Dubioza Kolektiv
godz. 21:45 – FAITH NO MORE !!!!

Bilety w sprzedaży od 25.02.15!

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
199/219 PLN – płyta
350/370 PLN – płyta Golden Circle
450/470 PLN – płyta Golden Circle – Early Entrance 270/290 PLN – siedzące – kategoria I 210/230 PLN – siedzące – kategoria II 700/720 PLN – siedzące – Premium

Bilety do nabycia na stronach:
  www.shop.metalmind.com.plwww.ticketpro.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.biletin.pl

Mało który zespół wystawia swoich fanów na tak ciężką próbę. Mało który zespół ma tak wiernych fanów, którzy taką próbę wytrzymują. Po 18 latach milczenia Faith No More powraca z nowym studyjnym krążkiem, który ukaże się już 18 maja! Album zatytułowany „Sol Invictus” jest siódmym studyjnym dziełem grupy, a za jego produkcję odpowiedzialny jest basista kapeli, Bill Gould, który tak anonsuje płytę: „Myślę, że nasz nowy materiał w pełni odzwierciedla drogę, jaką przeszliśmy od nagrania naszego ostatniego albumu do obecnego momentu. Utwory są bardzo mocne, niektóre zawierają dużo ‚przestrzeni’. Wszystko co robimy, sposób naszej gry, zawsze będzie brzmieć jak Faith No More. Po prostu czujemy się z tym dobrze”.

Zespół zapowiedział już także trasę koncertową: w tym miesiącu grają w Japonii, Australii i Nowej Zelandii, a 15 kwietnia koncertem w Vancouver rozpoczną tournee po Ameryce Północnej, a następnie przeniosą się na Stary Kontynent i właśnie w ramach europejskiej trasy odwiedzą Polskę.
Początki Faith No More sięgają 1981 roku, kiedy to Bill Gould i Mike Bordin z dwójką przyjaciół założyli formację Faith No Man, która wkrótce po dołączeniu do składu Roddy Bottuma przemianowała się na Faith No More. Grupa zadebiutowała w 1985 roku za sprawą albumu „We Care a Lot”, a dwa lata później ukazał się kolejny krążek, „Introduce Yourself”. 

Jednak wielki przełom nastąpił, kiedy w zespole zameldował się Mike Patton i wydany został trzeci w dorobku album, „The Real Thing”, na którym grupa osiągnęła mistrzostwo w łączeniu odmiennych gatunków muzycznych, co stało się ich znakiem firmowym. Kolejne płyty Faith No More „Angel Dust” (1992), „King for a Day… Fool for a Lifetime” (1995) i „Album of the Year” (1997)ugruntowały pozycję formacji oraz zapewniły grupie status żywej legendy i mistrzów muzycznego eklektyzmu. W 1998 roku zespół zakończył swoją działalność, ale 11 lat później ponownie został reaktywowany. Faith No More obecnie koncertuje w składzie: Mike Bordin, Roddy Bottum, Bill Gould, Jon Hudson oraz jedyny i niepowtarzalny Mike Patton.

Więcej informacji: www.metalmind.com.pl
http://www.fnm.com/

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk