Fajnie się żyje w butach skitourowychPrelekcja

Fajnie się żyje w butach skitourowych…

na nartach po polskich i nie tylko górach

13 marca  2024 r. (środa)

godz. 19:00

Sala Konferencyjna Zachodnia

Wstęp wolny – obowiązują wcześniejsze zapisy TUTAJ

 

Serdecznie zapraszamy, wspólnie z Decathlon Kraków, na kolejną górską prelekcje grupy Gór w Krakowie.  Wojciech Szatkowski opowie o życiu na dwóch nartach czyli… ​,​​,​Fajnie się żyje w butach skitourowych… na nartach po polskich i nie tylko górach.”

Osoby​,​ które odwiedzają górskie festiwale na pewno z Wojtkiem miały już do czynienia i wiedzą​,​ że można go słuchać godzinami. Jako historyk​,​ często przytacza wspaniałe historie legendarnych postaci górskich​,​ dlatego też udało się go zaprosić (choć ma bardzo zapięty kalendarz)​,​ aby podzielił się swoimi historiami i patentami górskimi wypracowanymi przez lata. Będzie to opowieść pełna praktycznych rat i oczywiście nie zabraknie rekomendacji​,​ gdzie i kiedy najlepiej na narty się wybrać.

Wojciech Szatkowski (Narciarstwo Wolności) opowie o świecie skiturów w polskich​,​ i nie tylko​,​ górach. Będą w tej opowieści jego ulubione Bieszczady​,​ Tarnica​,​ Jasło​,​ Łopiennik​,​ połoniny i leśne​,​ sercu bliski Beskid Niski​,​ z Lackową​,​ Rotundą i Cergową​,​ Gorce z Turbaczem i Gorcem​,​ Tatry Wysokie i Zachodnie​,​ karkonoska wyrypa​,​ Beskid Śląski z Barania Górą​,​ ale i góry Tafjord w Norwegii​,​ ze szczytami Krynkelen i Litlehornet. Będzie mowa o górskiej pasji​,​ a konkretnie co robić by nie wygasła​,​ skiturowych​,​ wojtkowych patentach i oddzieleniu się wiedzą​,​ publikacjach​,​ artykułach​,​ szkoleniach i wycieczkach. Wszak przygoda z nartami skiturowymi nie kończy się nigdy i fajnie się żyje w butach skiturowych.

Wstęp wolny – obowiązują wcześniejsze zapisy TUTAJ

 

Sale konferencyjne

tel.: +48 739 455 600Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!