Festiwal Zawodów w Małopolsce 2022

Festiwal Zawodów w Małopolsce 2022
26-27.04.2022 r. (wtorek-środa)
TAURON Arena Kraków
godz. 9:00-16:00

Województwo Małopolskie już po raz dziewiąty organizuje Festiwal Zawodów w Małopolsce. Do bezpośredniego udziału w Festiwalu zapraszamy szczególnie uczniów klas 8, ich nauczycieli i rodziców. Podczas tego wydarzenia będą się oni mogli zapoznać z ofertą szkół branżowych z Małopolski, ale także – co szczególnie ciekawi uczniów – zobaczyć interaktywne prezentacje zawodów z różnych branż, porozmawiać ze starszymi kolegami kształcącymi się w danym zawodzie. Dla pozostałych uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, w godzinach 10:00 -13:00 przygotujemy tematyczne programy zawodoznawcze, transmitowane on-line, które będą zawierały także relację z targów prowadzonych na żywo.

Aby wziąć udział w Festiwalu stacjonarnie, należy wypełnić Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem: https://festiwalzawodow2022.twojewydarzenie.online/

Wstęp na Festiwal jest bezpłatny i odbywa się na podstawie ważnego biletu uzyskanego po uprzedniej rejestracji elektronicznej tylko w dniu i w przedziale czasowym zgodnym z danymi rejestracyjnymi. Wszystkie informacje dotyczące udziału w Festiwalu znajdują się w Regulaminie, który jest załącznikiem do formularza rejestracyjnego.

Festiwal Zawodów – targi edukacyjne realizowany jest w ramach komponentu z doradztwa edukacyjno-zawodowego projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Projekt ma na celu zwiększenie szans na zatrudnienie uczniów kształcących się w szkołach zawodowych, poprzez poprawę efektywności kształcenia zawodowego, a także podniesienie u uczniów małopolskich gimnazjów zdolności do podejmowania właściwych decyzji dotyczących dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Warto wiedzieć

Wydarzenie odbędzie się w TAURON Arenie Kraków (w Arenie Głównej i Małej Hali) w dniach 26-27 kwietnia w godz. 9:00-16:00

Wejście do obiektu: nr 1.

W dniu wydarzenia dostępny będzie parking – płatny 10 zł.

 

Wynajem obiektu

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!