FMF: Gladiator Live in Concert

Spektakularnym i długo wyczekiwanym przez publiczność FMF wydarzeniem będzie projekcja filmu Gladiator (2000, reż. Ridley Scott) z muzyką na żywo. 27 września 2014 r. zapraszamy do Kraków Areny!

Superprodukcja opowiadająca o losach rzymskiego generała Maximusa Decimusa Meridiusa, który traci wszystko co kocha i walczy na arenie jako gladiator, podbiła serca milionów ludzi na całym świecie i zrewolucjonizowała kanon epickiego obrazu historycznego.

Film z muzyką na żywo

Spektakularnym i długo wyczekiwanym przez publiczność FMF wydarzeniem będzie projekcja filmu Gladiator (2000, reż. Ridley Scott) z muzyką na żywo. Superprodukcja opowiadająca o losach rzymskiego generała Maximusa Decimusa Meridiusa, który traci wszystko co kocha i walczy na arenie jako gladiator, podbiła serca milionów ludzi na całym świecie i zrewolucjonizowała kanon epickiego obrazu historycznego. Od czternastu lat niezmiennie inspiruje twórców filmu, muzyki i literatury do tego stopnia, że zjawisko to zyskało miano „efektu Gladiatora”. Niemały udział w sukcesie filmu miała napisana przez Hansa Zimmera i Lisę Gerrard muzyka, która została nagrodzona Złotym Globem i nominacją do Oscara. Na scenie współczesnego Koloseum — Kraków Arena zaśpiewa — Kaitlyn Lusk. Koncert wykona orkiestra Sinfonietta Cracovia oraz Chór Pro Musica Mundi, które poprowadzi Ludwig Wicki.

www.fmf.fm

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON


Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata