Harry StylesNOWY TERMIN

HARRY STYLES LOVE ON TOUR 2022

Gość specjalny: Wolf Alice

18 lipca 2022 r. (poniedziałek)

TAURON Arena Kraków

Harry Styles stał się jednym z największych i najbardziej wpływowych artystów muzycznych. Jego debiutancki album solowy, zatytułowany Harry Styles, stał się jednym z dziesięciu najlepiej sprzedających się albumów roku na świecie i wśród artystów płci męskiej miał największą sprzedaż w pierwszym tygodniu w historii.

Jego drugi album, Fine Line, znalazł się na szczycie listy Billboard 200 tuż po wydaniu, czyniąc go drugim numerem jeden w Stanach Zjednoczonych i przechodząc do historii list przebojów, dzięki największej tygodniowej sprzedaży jako solowy artysta w Wielkiej Brytanii od czasu, gdy Nielsen Music zaczął elektronicznie śledzić dane o sprzedaży w 1991 roku.

Podczas kariery solowej zdobył prestiżowe wyróżnienia, w tym dwie nagrody BRIT, nagrodę Grammy, Ivor Novello Award, American Music Award i wiele innych na całym świecie, a także był pierwszym mężczyzną na okładce magazynu Vogue.

Harry jest również znany jako artysta dający niesamowite występy na żywo. Jego koncerty Love On Tour zostały przełożone z powodu pandemii i ostatecznie rozpoczęły się we wrześniu 2021 roku w Las Vegas.  Jego występy są pełne znanych na całym świecie hitów Artysty, takich jakSign of the Times, Lights Up, Adore You, Watermelon SugarczyKiwi.

Wolf Alice to Ellie Rowsell (wokal, gitara), Joff Oddie (gitara, wokal), Joel Amey (perkusja) i Theo Ellis (bas). Ich debiutancki, pokryty złotem album My Love Is Coolz 2015 roku, wspiął się na drugie miejsce na brytyjskiej liście przebojów, a drugi album Visions Of A Lifeotrzymał nagrodę Hyundai Mercury w 2018 roku. Zdobyli nominację do nagrody GRAMMY za najlepszy występ rockowy, dwie nominacje do BRIT i zgarnęli dwie nagrody NME i nagrodę Q Award dla najlepszego zespołu grającego na żywo. Podczas światowej trasy koncertowej Visions Of A Life zespół zagrał aż 187 koncertów – w tym wyprzedany koncert w Alexandra Palace w Londynie i 2 wyprzedane koncerty w Brixton Academy London. Zespół występował na różnych festiwalach na całym świecie, w tym na Pyramid Stage w Glastonbury. W 2021 roku powrócili ze swoim trzecim albumemBlue Weekend, który został wydany 4 czerwca.

WARTO WIEDZIEĆ

Organizator wydarzenia: Live Nation

Wejście do obiektu: nr 1, 2, 3, 4 i brama nr 5

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Harmonogram

* podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie

Informacje o biletach: www.LiveNation.pl 

Kasy

kasy Organizatora znajdujące się w kontenerach przed schodami od ulicy Lema, czynne w dniu wydarzenia od godz. 10:00

kasa nr 1 i 2 – Punkt informacyjny Ticketmaster czynny od godz. 18:00

kasa nr 3 – obsługa widzów z płyty od godz.: 17:30

Parking

W dniu wydarzenia dostępny będzie parking płatny 40 zł na miejscu (gotówką lub kartą) i 35 zł w przypadku wcześniejszego zakupu przez internet (sprawdź TUTAJ) Parkingi będą czynne od godz. 16:00. 

Uwaga! Wjazd na parking podziemny będzie możliwy od strony ul. Lema (jadąc od al. Pokoju na pierwszych światłach należy skręcić w prawo; jadąc od ul. Mogilskiej na drugich światłach należy skręcić w lewo).

Uwaga! Prosimy o przyjazd na parking z wyprzedzeniem aby uniknąć kolejek przed otwarciem bram na wydarzenie.

Szatnie

W dniu wydarzenia szatnie nie będą dostępne.

Gastronomia

Restauracja Północna dostępna również dla poziomu A i C (winda nr 4 oraz 7) – czynna od otwarcia bram

Arena Coffee w Małej Hali – od otwarcia otoku

Arena Garden – czynna od godz. 12:00

Bankomat

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stroniewww.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju

TAURON Arena Kraków Wieczysta

TAURON Arena Kraków (przystanek autobusowy pod samym obiektem)

 

Strefa Biznes

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Weronika Plata

Uwaga!

Zaplanowany na 25 lutego 2021 r. koncert Harry’ego Stylesa zostaje przełożony. Wydarzenie jest w trakcie zmiany daty.

***

Organizatorem wydarzenia jest Live Nation.