Havasi Symphonic Concert Show

POLSKI DEBIUT NAJBARDZIEJ NIEZWYKŁEGO WIDOWISKA FORTEPIANOWEGO NA ŚWIECIE

GOŚĆ SPECJALNY: LISA GERRARD

23 listopada 2017 r. (czwartek)

Otwarcie bram: godz. 18:00

Rozpoczęcie koncertu: godz. 19:30

Planowana godzina zakończenia koncertu: 21:30

Po niezwykle udanej amerykańskiej premierze w Carnegie Hall i niezliczonej liczbie wyprzedanych koncertów w Europie, HAVASI Symphonic Concert Show zadebiutuje 23 listopada 2017 r. w TAURON Arenie Kraków.

Program koncertu składa się w 100% z oryginalnych kompozycji jednego z najbardziej fascynujących i wszechstronnych kompozytorów współczesnych młodego pokolenia, Havasiego. Jego innowacyjna muzyka jest absolutnie niepowtarzalna: świeża i pełna pasji, a przy tym lekka i rozrywkowa. Jego unikalny styl muzyczny łączy w sobie głębię i dyscyplinę charakterystyczną dla muzyki klasycznej z olśniewającą różnorodnością muzyki świata i czystą mocą rocka.

Niesamowita muzyczna podróż

Podczas koncertu HAVASI Symphonic na jednej scenie pojawi się ponad stu artystów: soliści fortepianowi, duża orkiestra symfoniczna i chór, artyści gospel oraz soliści sceny world music. Artyści zabiorą widownię w fascynującą podróż przez ciągle ewoluujące dźwięki różnych scen muzycznych. Za sprawą wciąż zmieniającego się nastroju wydarzenie to będzie dla publiczności niezapomnianym doświadczeniem – prawdziwym rollercoasterem emocji, do czego przyczyni się również wykorzystanie najnowszych technologii w dziedzinie prezentacji dźwięku, scenografii, oświetlenia oraz projekcji wideo.

Połączenie klasycznej wirtuozerii z blichtrem Las Vegas

Widowisko w stylu charakterystycznym dla Las Vegas, oparte na oryginalnym pomyśle amerykańskiego, kreatywnego reżysera, Briana Burke’a (Show Céline Dion „The New Day” w Las Vegas, „Il Divo”, „Amerykański Idol”) oraz francuskiego projektanta graficznego Gillesa Papaina to święto światowej kultury.

HAVASI Symphonic znalazł się na drugim miejscu listy międzynarodowych koncertów Billboardu, był numerem jeden na iTunes i absolutnym numerem jeden na Deezer w trzech kategoriach: artysta, album i piosenka.

Gość specjalny: Lisa Gerrard (Gladiator)

Podczas koncertu na TAURON Arenie Kraków wystąpi również Lisa Gerrard, współkompozytorka i wykonawczyni muzyki do filmu Gladiator. Ta australijska piosenkarka i kompozytorka zyskała światową sławę jako członkini zespołu Dead Can Dance. Za ścieżkę dźwiękową do filmu Gladiator, nagraną we współpracy z Hansem Zimmerem, została nominowana do Oscara i nagrodzona Złotym Globem. Jej charakterystyczny, wyjątkowy i majestatyczny głos kontraltowy można często usłyszeć w największych hitach Hollywood.

Rozrywka dla całej rodziny

Przedstawienie to także zapierająca dech w piersiach rozrywka dla całej rodziny. Dla najmłodszych będzie to wyjątkowa okazja do zapoznania się z dźwiękami a klasycznych instrumentów w ramach nowoczesnego, ekscytującego widowiska. Każdemu dziecku poniżej 15. roku życia przysługuje prawo do 50% zniżki.

Warto wiedzieć

HAVASI Symphonic Concert Show odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 23 listopada 2017 r. o godz. 19:30. Bramy zostaną otwarte o godz. 18:00. Planowana godzina zakończenia wydarzenia: 21:30.

Wejście do obiektu: wejścia nr 1, 2 i 3.

Informacje o biletach: www.eventim.pl

W dniu wydarzenia (23 listopada) kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 15:00kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 18:00 do rozpoczęcia koncertu.

Informacje o koncercie:

www.facebook.com/HAVASI/

www.youtube.com/c/HAVASIofficial

Catering podczas wydarzenia 

23 listopada wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Aby dotrzeć do restauracji można skorzystać z wind nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram. W obiekcie czynne będą również punkty gastronomiczne, w ofercie których znajdą się przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

Przed otwarciem bram zapraszamy także do kawiarni przy Małej Hali TAURON Areny Kraków (przy wejściu nr 3).

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking zostanie otwarty o godz. 17:00.

W dniach wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

***

O Havasim

Havasi, absolwent słynnej na całym świecie Akademii Muzycznej im. Francziszka Liszta o głębokiej wiedzy na temat muzyki klasycznej, wykorzystuje klasyczne instrumenty do stworzenia głęboko poruszającej, lecz niepozbawionej walorów rozrywkowych muzyki współczesnej. Jest jednym z nielicznych współczesnych kompozytorów z charyzmą gwiazdy rocka, dzięki której jest w stanie zapełnić całe stadiony.

Koncert w Polsce jest częścią trasy Landmark World Tour ze specjalnymi występami w największych i najbardziej prestiżowych salach koncertowych na świecie. Jego niedawny, pierwszy koncert w Austrii na tamtejszym największym stadionie – Wiener Stadthalle – został wyprzedany. W roku 2017 Havasi zadebiutuje również w Niemczech na berlińskiej Mercedes-Benz Arena, jak również na scenie Sydney Opera House.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk