HAVASI Symphonic Concert Show

Po niezwykle udanych koncertach w Polsce, w londyńskim The Royal Albert Hall, na Mercedes-Benz Arena Berlin i w nowojorskim Carnegie Hall, HAVASI powraca do Polski ze spektakularnym, nowym symfonicznym show!  TAURON Arenie Kraków wystąpi 25 listopada 2023 r. (sobota). Oficjalne bilety dostępne są wyłącznie na stronie Eventim.pl.

Program koncertu to w 100% oryginalne utwory jednego z najbardziej fascynujących i wszechstronnych współczesnych młodych kompozytorów – HAVASI. Jego innowacyjna muzyka nie przypomina niczego, co słyszeliście wcześniej; jest świeża, pełna pasji i jednocześnie zabawna.

Niesamowita muzyczna podróż, zupełnie nowe doświadczenie

HAVASI Symphonic to muzyczny spektakl, którego trzeba doświadczyć, by zrozumieć, czym jest. W tym całkowicie autorskim programie na jednej scenie zgromadzono fortepian solo, pełną orkiestrę symfoniczną, zespół rockowy i solistów world music. Artyści zabierają publiczność w porywającą podróż, podczas której przedstawiają różnorodne sceny muzyczne. W każdej z nich odkrywają różne emocje i nastroje, a wszystko to wzbogacone jest o najnowsze technologie w zakresie dźwięku, sceny i oświetlenia.

Niezrównany wirtuoz fortepianu

HAVASI – absolwent Akademii Muzycznej im. Franciszka Liszta w Budapeszcie, wirtuoz fortepianu wykształcony w muzyce klasycznej – jest jednym z najbardziej zróżnicowanych i ekscytujących młodych artystów, porywającym publiczność i wypełniającym hale widowiskowe i stadiony na całym świecie.

Spektakle wyprzedane wszędzie na świecie

Bilety na koncerty HAVASI-ego zostały wyprzedane na całym świecie, sprzedano ponad 500 000 biletów. W całości wyprzedane zostały bilety do m.in. Wembley Arena w Londynie, Carnegie Hall w Nowym Jorku, Mercedes-Benz Arena w Berlinie, The Orchard Hall w Tokio, Opery w Sydney.

To nie tylko wykonawca ale też kompozytor

Większość innych artystów w gatunku współczesnej muzyki klasycznej po prostu wykonuje lub interpretuje cudzą muzykę, natomiast HAVASI gra tylko swoje własne, oryginalne dzieła – każdy utwór, który słyszy publiczność, jest w pełni osobistym dziełem utkanym w głębi serca i duszy artysty. Oglądanie kompozytora wykonującego na żywo swoją własną muzykę tworzy rzadko spotykaną, niesamowitą, wręcz magiczną więź między publicznością a artystą.

Klasyczna wirtuozeria z glamour rodem z Las Vegas

Show w stylu Las Vegas, oryginalnie zaprojektowany we współpracy z dyrektorem kreatywnym Brianem Burke (Céline Dion, IL Divo, America’s Got Talent) oraz projektantem wizualnym Gillesem Papainem (Cirque du Soleil, opera marsylska, Ballet de Monte Carlo) stanowi celebrację międzynarodowej kultury. Symfoniczny koncertowy show HAVASI-ego to porywające widowisko zarówno pod względem muzycznym, jak i wizualnym. Jego gra na fortepianie, orkiestra symfoniczna, chór, światowej klasy soliści i wokaliści jednoczą siły na jednej scenie, by zabrać publiczność w porywającą i niezapomnianą muzyczną podróż.

Warto wiedzieć

Organizatorem wydarzenia jest: Barracuda Music GmbH

https://havasi.eu/

https://havasi.eu/concert/poland-2023

Regulamin wydarzenia jest dostępny  TUTAJ

Harmonogram

godz. 16:00 – otwarcie parkingu

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:30 – początek koncertu

godz. 21:30 – planowane zakończenie koncertu

Wejścia do obiektu: nr 1, 2, 4, wejście VIP – klatka nr 4

Bilety

Informacje o biletach są dostępne TUTAJ 

Informacje o Pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ

W dniu wydarzenia czynna będzie kasa nr 1 (organizatora) – od godz. 17:00.

Parking

W dniu wydarzenia czynny będzie parking podziemny  płatny 50 zł.  Gwarancją miejsca jest zakup biletu online:  TUTAJ

Parking będzie czynny od godz. 16:00. Bilety są ważne w formie elektronicznej. Nie ma konieczności ich wydruku.

Zalecamy wcześniejszy przyjazd aby uniknąć kolejek przed rozpoczęciem wydarzenia!

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na obowiązujące zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej w związku z trwającymi remontami. Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl.

Gastronomia

Restauracja Północna (winda nr 4 oraz 7) – od otwarcia bram

Arena Coffee w Małej Hali – czynna od godz. 14:00

Arena Garden – czynna od godz. 11:00

Szatnie

Otwarte będą szatnie na poziomie A – płatne 6 zł.

Bankomat

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.

 

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Monika Wilk

Strefa VIP

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska