HIGH League 7

Gala High League 7 zaplanowane na 17 czerwca 2023 r. w TAURON Arenie Kraków nie odbędzie się.

Strona organizatora: highleague.pl

Decyzja Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 maja 2023 r. dostępna jest pod adresem: www.gov.pl/web/mswia/decyzje-ministra-swia-w-sprawie-wpisu-na-liste-sankcyjna.

Osoby, które zakupiły bilety do lóż i na parking otrzymają zwrot pieniędzy.

 

 

17 czerwca (sobota)

Malik Montana, freak-fighty i walki influencerów na najwyższym poziomie powracają do TAURON Areny Kraków! 17 czerwca 2023 roku odbędzie się siódma edycja wielkiego sportowo-rozrywkowego show.

Pierwsi potwierdzeni zawodnicy (w formule Grand Prix) to Jakub „Japczan” Piotrowicz oraz Marcin „El Testosteron” Najman. Więcej walk i szczegółów wkrótce!

Większość z uczestników gali HIGH League  stanie przed największym życiowym wyzwaniem. Będą musieli udowodnić, na co ich stać w prawdziwym pojedynku – bitwie na pięści!

Podczas wydarzenia odbędą pojedynki, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League to nie tylko wydarzenie sportowe – to również niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo!

***

Informacje dotyczące gali HIGH League 7 ogłaszane są w mediach społecznościowych ligi.

Informacje o biletach:  Eventim.pl.

highleague.pl

www.facebook.com/highleagueofficial