Hokejowa Liga Mistrzów

COMARCH CRACOVIA VS IFK HELSINKI

3 października (wtorek)

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:30 – rozpoczęcie meczu

godz. 21:30 – planowane zakończenie meczu

TAURON Arena Kraków będzie gościć zawodników COMARCH Cracovii po raz czwarty. W 2014 r. zespół brał udział w turnieju finałowym Pucharu Polski, w kwietniu 2015 r. jego zawodnicy reprezentowali Polskę podczas Mistrzostw Świata Dywizji 1A w hokeju na lodzie. W sierpniu ubiegłego roku COMARCH Cracovia, jako pierwszy polski klub, wziął udział w elitarnych rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów (CHL).

W edycji 2017/2018 do zmagań w CHL biorą udział 32 zespoły, podzielone w pierwszej fazie na osiem grup po 4 ekipy. Z każdej grupy do fazy pucharowej awansują po dwie najlepsze drużyny.

Warto wiedzieć

3 października (wtorek) mistrzowie Polski zagrają w TAURON Arenie Kraków z fińskim IFK Helsinki. Mecz rozpocznie się o godz. 19:30. Bramy zostaną otwarte o godz. 18:00. Zakończenie imprezy planowane jest na godz. 21:30.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie organizatora: http://cracovia.pl/hokej oraz  www.championshockeyleague.com/en.

Informacje o biletach są dostępne na stronie: www.ebilet.pl.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 10:00, kasa VIP TAURON Areny Kraków od godz. 18:00.

Catering podczas wydarzenia

W dniu wydarzenia wszyscy uczestnicy wydarzenia będą także mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Osoby posiadające bilety na sektory na poziomie A, aby dotrzeć do restauracji, będą mogły skorzystać z wind nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od momentu otwarcia bram.

Cały czas czynne będą także punkty gastronomiczne zlokalizowane na poziomie A.

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking zostanie otwarty o godz. 17:00.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


 


Monika Wilk