Huawei Enterprise ICT Roadshow 2022!

Plac przed TAURON Areną Kraków od strony ul. Lema

20 maja 2022 r.

godz. 10:00 – 18:00

Weź udział wyjątkowym wydarzeniu – Huawei Enterprise ICT Roadshow 2022! Mobilna przestrzeń wystawiennicza z najnowszymi rozwiązaniami producenta będzie na Was czekać w Krakowie 20 maja 2022!

Jako aktywny uczestnik ekosystemu ICT, w tym roku Huawei Enterprise zaprasza na spotkania w ramach Mobilnego Centrum Ekspozycyjnego Huawei Enterprise 2022, Polska: Digital Transition To New Value Together. Mobilne Centrum przejedzie przez kraje Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawskiej, aby spotkać się z klientami, partnerami, mediami i przyjaciółmi z branży.

Od maja do września 2022 odwiedzimy: Polskę, Norwegię, Szwecję, Finlandię, Bułgarię, Grecję, Turcję, Rumunię, Serbię, Austrię, Czechy, Słowację i Węgry.

Zapraszamy do odkrycia produktów Huawei, takich jak sieci kampusowe, centra danych, dostęp i transmisja optyczna i wiele innych, a także najnowocześniejszych rozwiązań dla różnych branż: edukacji, e-administracji, finansów, dostawców usług internetowych, sieci energetycznych. Wydarzenie będzie również okazją, aby poznać zespół najlepszych ekspertów Huawei i wypróbować nasze produkty.

Więcej informacji pod TYM LINKIEM.

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Monika Wilk

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju

TAURON Arena Kraków Wieczysta

TAURON Arena Kraków